Internetowe Forum Archiwalne > Archiwa Zakładowe

Teczka zbiorcza i spisy spraw - akta osobowe

<< < (3/3)

Danuta J. Samek:

--- Cytat: Jarek w Październik 19, 2021, ---No, ale to tak na zdrowy rozum - skoro są jakieś spisy spraw, które są dokumentami, to powinny one być (wcześniej lub później) zarchiwizowane.

ps. ta pani co się tu tak udziela - nie tylko nie wie o co chodzi, ale nawet nie zna przepisów które ją samą obowiązują, szkoda czasu na dyskusje z nią.

--- Koniec cytatu ---
Panie "archiwisto zakładowy a nie żaden kustoszu" - zgłaszam pana do moderatora. Twarz proszę wycierać sobie we własne ręczniczki. A jak pan lubi trolling, to proszę się rozpędzić i raz a dobrze trafić we framugę. Ma pan u siebie drzwi p-poż? 

Dory:

--- Cytat: Danuta J. Samek w Październik 20, 2021, ---
--- Cytat: Jarek w Październik 19, 2021, ---No, ale to tak na zdrowy rozum - skoro są jakieś spisy spraw, które są dokumentami, to powinny one być (wcześniej lub później) zarchiwizowane.

ps. ta pani co się tu tak udziela - nie tylko nie wie o co chodzi, ale nawet nie zna przepisów które ją samą obowiązują, szkoda czasu na dyskusje z nią.

--- Koniec cytatu ---
Panie "archiwisto zakładowy a nie żaden kustoszu" - zgłaszam pana do moderatora. Twarz proszę wycierać sobie we własne ręczniczki. A jak pan lubi trolling, to proszę się rozpędzić i raz a dobrze trafić we framugę. Ma pan u siebie drzwi p-poż?

--- Koniec cytatu ---
::) ???

Jarek:
Nie bardzo mi się chciało reagować na pisaninę tej pani dwa posty wyżej - ale czuję się zmuszony, bo inni to czytają i mogą pomyśleć, że można tu pisać byle co i próbować uchodzić na znawcę tematyki, używać takiego języka i zdaje się nawet próbować straszyć (?) innych użytkowników. Współtworzyłem ten dział i dokąd tu jestem, będę reagować kiedy ktoś, kto to ma małe pojęcie o sprawach kancelaryjno-archiwalnych, wprowadza innych w błąd. Dyskutować, jak już wspomniałem, nie warto. Tyle.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej