Autor Wątek: Wydawanie decyzji  (Przeczytany 156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kadrowa

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 50
Wydawanie decyzji
« dnia: Maj 06, 2024, »
Mamy sytuację, że pracownik był na kontroli zastał nieprawidłowości, które opisał w protokole i wszczyna postępowanie administracyjne o usunięciu nieprawidłowości, a potem wydaje decyzję na ten temat - wiadomo, że postępowanie i decyzja dostaną ten sam numer sprawy oraz ewentualne odwołania od tej decyzji.
Kolejnym krokiem będzie wydanie kolejnego postępowania administracyjnego i kolejnej decyzji o karze za te nieprawidłowości. Czy to kolejne postępowanie dostanie ten sam numer sprawy, które ma to pierwsze ?? ( Według mnie tak, bo to ciągle dotyczy tego samego protokołu i tych samych nieprawidłowości).
Dobrze rozumuję ?
Pomocy  :(

Offline Barsa

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Wydawanie decyzji
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2024, »
Zależy.... w mojej ocenie od tego czy to wszystko o czym piszesz mieści się w jednym symbolu z JRWA, jak tak to jedna sprawa.

Offline Kadrowa

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 50
Odp: Wydawanie decyzji
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2024, »
Myślę, że tak, bo to wszystko dotyczy kontroli ASF, a w klasie JRWA dotyczącego tego zagadnienia mamy w kolumnie "Uszczegółowienie hasła klasyfikacyjnego" wpisane, że ta konkretna klasa może zawierać "Protokoły kontroli, wnioski, decyzje, zalecenia, korespondencja z podmiotami".
Oczywiście jedną sztukę decyzji odkładamy do teczki, którą mamy utworzoną na same decyzje :)

Ciężko mi z takimi decyzjami jak się nie ma doświadczenia  ::)

Barsa, dziękuję za odzew  ;)