Autor Wątek: Deklaracje PFRON - jaki symbol z jrwa z roku 1999  (Przeczytany 4319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szycha

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 179
witam
Obecny wykaz akt posiada odpowiedni symbol i hasło - 3236 - Deklaracje na PFRON, ale w starym nie ma takiego ani podobnego hasła. Tak więc pytanie do was, pod jaki symbol ze "starego" jrwa pracownicy z waszych jednostek podłączają niniejsze deklaracje?

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1752
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Odp: Deklaracje PFRON - jaki symbol z jrwa z roku 1999
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 11, 2012, »
Chodzi o wykazy dla jakich jednostek?
Jarek Orszulak

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Deklaracje PFRON - jaki symbol z jrwa z roku 1999
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2012, »
W starym JRWA dla gmin nie ma osobnej klasy dla deklaracji PFRON. Moim zdaniem należy je przyporządkować do klasy 3344 - "Ustalanie i odprowadzanie składek ubezpieczenia społecznego pracowników".

P.S. Przy takich pytaniach dobrze by było podać, o RWA dla jakiej jednostki chodzi.

Offline szycha

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: Deklaracje PFRON - jaki symbol z jrwa z roku 1999
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2012, »
Racja nie podałem jednostki organizacyjnej  :-[ chodzi o jrwa dla gmin. No właśnie w poprzednim JRWA nie ma za bardzo pod co to podpiąć. Jeśli chodzi o 3344 - "Ustalanie i odprowadzanie składek ubezpieczenia społecznego pracowników" to pracownica, która zajmuje się m.in. tym całym PFRONem, mówiła że klasa 3344 raczej nie, ale lepiej taka klasa niż żadna ;) dzięki Rovan :)

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Deklaracje PFRON - jaki symbol z jrwa z roku 1999
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2012, »
Ja się, co prawda PFRON-em nigdy nie zajmowałem, ale o ile się orientuję deklaracje  te składane są w celu uzyskania z PFRON-u refinansowania składek na ubezpieczenie społeczne osób niepełnosprawnych. Tak więc 3344 powinna pasować. W każdym razie nic lepszego w tym JRWA nie ma :(