21 Rocznica IFAR - króciutka refleksja rocznicowa... --> http://www.ifar.pl/index.php/topic,5040.0.html

Cytat: MONIKA0202 w Marzec 17, 2026,Dzień dobry,Do niebieskiego kubła/kontenera.
Czy znajdę gdzieś jasne wytyczne co to tego co może się zadziać ze ścinkami po brakowaniu dokumentów??
Strona utworzona w 0.020 sekund z 16 zapytaniami.