Internetowe Forum Archiwalne - nasze miejsce w sieci
Październik 26, 2014, *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: VIII Zjazd IFAR za nami... wszystkim uczestnikom za przybycie dziękujemy!
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kategoria archiwalna - od kiedy B-50 dla list płac?  (Przeczytany 3627 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
młody
słuchacz(ka)

Offline Offline

Wiadomości: 11


« : Luty 20, 2011, »

Czy ktoś zna przepis który prawdopodobnie wyszedł w roku 1999  odnośnie przechowywania akt kat B. Chodzi mi konkretnie  o to ,że ten przepis zmieniał okres przechowywania akt kat B-50. Z tego co wiem to do roku 1999 obowiązek przechowywania akt kat B-50  wynosił 12 lat. może się mylę dlatego proszę o info.Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2011, wysłane przez Jarek » Zapisane
EwelinaP
młodszy(a) archiwista(ka)
*
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 191


« Odpowiedz #1 : Luty 21, 2011, »

 Co? B50, to B50, więc akta przechowuje się 50 lat, zarówno przed jak i po 1999 r.
Zapisane
młody
słuchacz(ka)

Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #2 : Luty 21, 2011, »

To ,że B 50  to wiadomo ale prawdopodobnie w roku 1990 a nie 1999 jak napisałem była zmiana,że  należy przechowywać 50 lat a nie jak do 1990  12 lat. dlatego chodzi mi o ten przepis zmieniający ten problem.
Zapisane
archivista
słuchacz(ka)

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Złodziejstwo jest wybaczalne ? głupota nie


WWW
« Odpowiedz #3 : Luty 21, 2011, »

poczytaj sobie http://g.infor.pl/p/_wspolne/pliki/44000/tabela_dokumentacja_44144.pdf
Zapisane

Po bitwie nie ma wrogów, są tylko ludzie....
młody
słuchacz(ka)

Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #4 : Luty 21, 2011, »

W żaden sposób nie mogę tego otworzyć.
Zapisane
betinka
młodszy(a) archiwista(ka)
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


« Odpowiedz #5 : Luty 21, 2011, »

Dawniej B12tyczyło sie list płac a obecnie B50. Moze o to chodzi.
Zapisane
młody
słuchacz(ka)

Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #6 : Luty 21, 2011, »

Ano właśnie o to chodzi! Tylko od kiedy obowiązuje  przechowywanie 50 lat i jaki przepis to reguluje.
Zapisane
betinka
młodszy(a) archiwista(ka)
*
Offline Offline

Wiadomości: 90


« Odpowiedz #7 : Luty 21, 2011, »

 http://g.infor.pl/p/_wspolne/pliki/44000/tabela_dokumentacja_44144.pdf
Cytuj
Ustawa z dnia 17 grudnia 1998 r. o
emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń
Społecznych (t.j. DZ.U. z 2004 r. Nr 39,
poz.353)
W
W art. 125 a ust. 4 ustala Się, że
płatnik składek jest
zobowiązany przechowywać
listy płac, karty wynagrodzeń
albo inne dowody, na podstawie
których następuje ustalenie z2-
awy wymiaru emerytury lub
renty, przez okres 50 lat od dnia
zakończenia przez ubezpieczonego
pracy u danego płatnika
Zapisane
młody
słuchacz(ka)

Offline Offline

Wiadomości: 11


« Odpowiedz #8 : Luty 21, 2011, »

Dzięki Już otwiera mi się podana strona i wszystko czytam.Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.15 | SMF © 2006-2007, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.289 sekund z 20 zapytaniami.