Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Archiwa Zakładowe / Odp: spis spraw w teczce matce
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ahimsa11 dnia Styczeń 15, 2019, »
Dziękuję za odpowiedzi.
12
Archiwa Zakładowe / Odp: regały w magazynie archiwalnym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Jarek dnia Styczeń 15, 2019, »
Firmy dostarczające i montujące regały oferują często darmowe obmiary i projektowanie zabudowy regałami konkretnych pomieszczeń wg zadanych parametrów. Ja bym się w głębokie półki nie bawił ale możesz poprosić o projekt w dwóch wersjach.
13
Archiwa Zakładowe / Odp: regały w magazynie archiwalnym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rovan dnia Styczeń 15, 2019, »
Cytuj
żeby wiedzieć jaki rozstaw półek zamówić
Większość dostępnych na rynku regałów jezdnych jest wyposażona w półki o zmiennym rozstawie. Użytkownik może dowolnie regulować rozstaw półek, dostosowując go do aktualnych potrzeb.
14
Archiwa Zakładowe / Odp: Zarządzenie wprowadzające zmiany w jrwa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Rovan dnia Styczeń 15, 2019, »
Cytuj
art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 roku poz. 217 z późn. zm.
Dokładnie to.
15
ZoSIA / Odp: Wszystko o ZoSIA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aleksander Korolewicz dnia Styczeń 15, 2019, »
Czy rozwiązaniem nie byłoby umieszczanie tych informacji w innych polach, np. w indeksie osobowym?

Jakieś rozwiązanie to jest, ale zachodziła by przeróbka dość sporej ilości jednostek i to w sposób dziwny, z jednym hasłem indeksowym. W dodatku osobą posłużyłem się tu jako przykład, są też tematy spoza haseł indeksowych.

Cytuj
PS
Walidacja zachodzi tylko wówczas, jeśli w polu "Daty skrajne" są daty nieopisowe.

Wiem, i kombinowałem, jakby daty skrajne zmienić tak, by walidacja ich nie ruszała, ale nie wymyśliłem na razie nic, co by nie było niezgodne z przepisami lub nie rażące. Wpadłem nawet na pomysł, w sumie głupi, żeby dyskretnie gdzieś umieścić kropkę czy cóś. ;)
16
Archiwa Zakładowe / normatywy dla MPK
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kati72 dnia Styczeń 15, 2019, »
Poszukuję przykładowych normatywów dla Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. Może ktoś pomoże? Z góry dziękuję.
17
Archiwa Zakładowe / Odp: Zarządzenie wprowadzające zmiany w jrwa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez milka120109 dnia Styczeń 15, 2019, »
Chodzi mi o podstawę prawną czy ma być "art. 6 ust. 2 ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2018 roku poz. 217 z późn. zm." czy "Dz. U. z 2018 r. poz. 217, 357, 398 i 650)" czy jeszcze coś dodatkowo.
18
Archiwa Zakładowe / Odp: regały w magazynie archiwalnym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Danuta J. Samek dnia Styczeń 15, 2019, »
Witam, proszę przemyśleć kwestię pudeł. Może lepiej układać dokumenty w boksach? Wszystko zależy od ilości miejsca w archiwum. Jeśli miejsca jest dużo - lepsze są boksy - bo są bardziej funkcjonalne. Jeśli miejsca jest bardzo mało - niektórzy układają teczki opisywane na grzbietach. Proszę nie robić tak głębokich półek, bo obsługa tego będzie fizycznie bardzo utrudniona. Ja mam wąskie półki, układam boksy plecami do siebie na jednej i drugiej stronie stelaża, Broń boże mieć dokumenty w dwóch rzędach - jeden za drugim. Proszę pamiętać, że regały muszą być montowane prostopadle do oświetlenia sufitowego, inaczej będzie sobie pani zasłaniać światło. Pozdrawiam, djs
 
19
Archiwa Zakładowe / Odp: Zarządzenie wprowadzające zmiany w jrwa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kkk dnia Styczeń 15, 2019, »
Nie wiem, czy o to chodzi, ale jeżeli jest archiwum zakładowe, to znaczy, że podlega ono pod właściwe archiwum państwowe.
Wszelkie zmiany w instrukcji kancelaryjnej, jrwa, wprowadzone powinny być zarządzeniem dyrektora danej jednostki, ale po wcześniejszym uzgodnieniu i zaakceptowaniu przez dyrektora archiwum państwowego sprawującego nadzór nad archiwum zakładowym.

Krzysztof K.
20
Archiwa Zakładowe / regały w magazynie archiwalnym
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Danutka dnia Styczeń 15, 2019, »
Witam, planujemy  montaż regałów jezdnych w naszym magazynie archiwalnym. Zastanawiam się nad kwestią sposobu układania typowych pudeł archiwalnych, żeby wiedzieć jaki rozstaw półek zamówić. Czy kłaść pudła sposobem tak jak książki w bibliotece (bardziej w pionie) czy lepiej może kłaść pudła na tym dłuższym grzbiecie, wtedy półek można by zamontować więcej w regale, ale musiałyby być głębsze? Chodzi mi o pozyskanie jak największej liczby m.b. do użytkowania. Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki :)
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10