Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Archiwa Zakładowe / Zakłądowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KasiaKatarzyna dnia Maj 18, 2022, »
Witam,
Mam pytanie trochę z innej beczki, czy orientuje się ktoś jak to jest w przypadku udzielania pożyczki z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych osobie, która będzie w niedługim czasie mogła przejść na emeryturę (może przejść ale nie musi). Czy takiej osobie można udzielić pożyczki z ZFŚS czy raczej nie?
22
Zakładamy oddzielną ewidencję dla dokumentacji odziedziczonej. Warto słówko zamienić z AP w tej sprawie. Uzgodnić i uzyskać potwierdzenie. Innej rady nie ma, ponieważ zbiory te są niejednokrotnie ogromne. Pozdrawiam
23
Archiwa Zakładowe / Odp: Gdzie wpisywać spisy zdawczo-odbiorcze dokumentacji odziedziczonej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez inka dnia Maj 18, 2022, »
IA dla gmin z 2011 r. par. 17 pkt. 2 lit. d pozwala na wpisywanie takich jednostek do jednego wykazu akt obowiązującego w jednostce. Jeśli nie ma takich zapisów w Waszej IA to warto zapytać AP.
24
Archiwa Zakładowe / Odp: Gdzie wpisywać spisy zdawczo-odbiorcze dokumentacji odziedziczonej
« Ostatnia wiadomość wysłana przez EwelinaP dnia Maj 18, 2022, »
Nam archiwum państwowe kazało założyć osobną ewidencję dla spisów dokumentacji odziedziczonej. Sygnatury takich teczek dostają po numerze spisu literkę "L". Myślę, że powinniście zapytać w swoim ap, czy też tak macie zrobić, czy może zaproponują Wam jakąś inną praktykę.
25
Witam. OPS w którym pracuje wchłonął OIK, który teraz będzie częścią naszej struktury organizacyjnej
i dawni pracownicy OIK muszą sporządzić spisy zdawczo-odbiorcze dla teczek spraw zakończonych, żeby je przekazać do składnicy akt. Czy spisy zdawczo-odbiorcze dokumentacji odziedziczonej po zlikwidowanym OIK wpisuje się w ten sam wykaz spisów zdawczo-odbiorczych, który prowadzi się dla spisów wytworzonych przez OPS? Czy zakłada się osobny wykaz spisów zdawczo-odbiorczych dla spisów, na których wpisane są teczki bierne przejęte ze zlikwidowanego OIK?
26
Archiwa Zakładowe / Odp: Archwizacja dokumentów elektronicznych - nietypowa sytuacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez muniekdm dnia Maj 17, 2022, »
Nie bardzo rozumiem dlaczego te dokumenty są podpisywane poza systemem EZD. Nawet jeśli sprawa stanowi wyjątek do dokumenty mogą być tworzone,  podpisywane elektronicznie  i przekazywane w EZD. W opisanej sytuacji nie widzę jak będzie przebiegał cały proces prowadzenia sprawy. Najważniejsze w tej kwestii są zapisy instrukcji kancelaryjnej.
27
Archiwa Zakładowe / Odp: Archwizacja dokumentów elektronicznych - nietypowa sytuacja
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aanna dnia Maj 17, 2022, »
Zamierzamy wprowadzić elektroniczne zarządzanie dokumentacją, założenie jest takie żeby ograniczyć do minimum papierową dokumentację.
Oczywiście będą wyjątki. Mam dużo wątpliwości jak to będzie wyglądać w praktyce...
Ale odnośnie Twojego pytania obecnie mamy taką praktykę, że pismo powstaje najpierw poza EZD (word, pdf, skan) i dopiero potem trafia do EZD. Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie, ale jeśli dokument podpisany elektronicznie jest drukowany to można go również zeskanować i tak dołączyć do systemu EZD.
28
Archiwa Zakładowe / Odp: Moduł Archiwum - EZD PUW
« Ostatnia wiadomość wysłana przez muniekdm dnia Maj 17, 2022, »
Mam taki problem przy archiwizacji spraw w EZD. Przy przekazywaniu spraw pracownikowi do poprawy nie widać w obiegu koszulki ponownego przekazania przez pracownika archiwum wraz z uwagami do poprawy mimo, iż sprawa jest w zakładce zwrócone sprawy. Spotkał się ktoś z takim problemem?
29
Archiwa Zakładowe / Odp: oświadczenie o posiadaniu gospodarstwa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aanna dnia Maj 17, 2022, »
U nas jest to pod symbolem 5321. Generalnie jeśli ktoś chce udowodnić pracę w gospodarstwie rolnym to przedstawia zeznania 2 świadków i na tych zeznaniach potrzebuje potwierdzenia własnoręczności ich podpisu (jak tytuł teczki). Jeśli dodatkowo chce uzyskać postanowienie o odmowie wydania zaświadczenia o pracy w gospodarstwie rolnym bo żaden taki rejestr nie był prowadzony to postanowienie również pod tym numerem.
A jaki symbol wybraliście?
30
Na temat iFAR / Odp: Spotkanie wirtualne z prelekcją i dyskusją
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sirsilis dnia Maj 16, 2022, »
tak, tak czekam tylko na subforum :) cierpliwie bo wiem ze jesteś zarobiony ;)
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10