Autor Wątek: Zmiany, zmiany, zmiany...  (Przeczytany 5599 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Zmiany, zmiany, zmiany...
« dnia: Kwiecień 04, 2008, »
Witajcie,

 Dzisiaj na Forum wprowadziłem dosyć istotne zmiany w zkaresie moderacji nastąpiły zmiany w:
- w 'Metodyka Archiwalna' dodałem naszą sprawdzoną forumowiczkę Hanię Katolik, która przepisy jest w stanie cytować za pamięci,
- w 'Archiwa Zakładowe' wymieniłem moderatorów na znanego bywalcom forum nieocenionego Jarka oraz speca od nadzoru archiwalnego Necho. Silny skład tego podforum uważam, za niezbędny szczególnie biorąc pod uwagę ilość postów i tematów jakie się tam pojawiają.
- w 'Archiwizacja materiałów cyfrowych i digitalizacja analogowych' - tłumacz standardu EAD na polski spec od nie tylko tego standardu Wojtek Woźniak wesprze Kazimierza Schmidta,
- w 'Programu europejskie'  - Wovoka będzie nas informować o tym jakie fundusze znajdują się w naszym zasięgu,
- w 'Co, gdzie, kiedy...' - H.Niestrój -  jeden z bardziej aktywnych forumowiczów będzie na bieżąco umieszczał informacje ze świata konferencji i spotkań nie tylko archiwalnych,

Myślę, że zmiany te będą stanowiły kolejny etap rozwoju Forum i pozwolą pozyskać nowych stałych czytelników i uczestników dyskusji.

Do Forum dodałem też mechanizm poprawiania pisowni - myślę, że to nam ułatwi pisanie postów na forum,


pozdrawiam,

R.Magryś
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zmiany, zmiany, zmiany...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 09, 2008, »
Witajcie,

I jeszcze jedna zmiana - szeregi moderatorów opuszcza Andrzej Klubiński motywując swoją decyzję dużą ilością zajęć w ZNA.
Twoją decyzję Andrzeju przyjmuję z wielkim żalem -mam nadzieję, że nie opuścisz nas zupełnie i będziemy mogli korzystać tutaj z Twojej wiedzy i zaangażowania na IFAR.

pozdrawiam
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...