Autor Wątek: Aktualne przepisy archiwalne.  (Przeczytany 4980 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sindbad

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Aktualne przepisy archiwalne.
« dnia: Styczeń 25, 2008, »
Witam
Chodzi mi o taką niepokojącą rzecz, którą zauważyłem na stronie NDAP. Dotyczy ona nieaktualnych przepisów archiwalnych:
1. ustawa o narodowym zasobie (na stronie NDAP jest 2006, a przecież jest z 2007r. Nr 64, poz. 426)

2. Aktualnie obowiązuje:
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA KULTURY z dnia 1 kwietnia 2005 r.w sprawie określenia rodzaju wykształcenia uznanego za specjalistyczne oraz dokumentów potwierdzających posiadanie praktyki zawodowej, wymaganych od osób wykonujących niektóre czynności związane z dokumentacją osobową i płacową pracodawców(Dz. U. Nr 68, poz. 596).

Natomiast na stronie NDAP jest niaktualne.
Czy taka sytuacja jest zamierzona czy zwykłe przeoczenie. Mam nadzieję, że to drugie, ponieważ nie wyobrażam sobie, że taka ważna strona internetowa byłaby nieaktualizowana.

(Szczere podziękowania dla "Archiwisty Polskiego" za publikację aktualnych rozwiązań prawnych).

Pozdrawiam.


Uważam cię za nieszczęśliwego
bo nigdy nie byłeś nieszczęś

Offline Ewa Piórkowska

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Kobieta
Odp: Aktualne przepisy archiwalne.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2008, »
Witam,

Chciałabym poinformować, iż wspomniana przez Pana "ustawa o narodowym zasobie (na stronie NDAP jest 2006, a przecież jest z 2007r. Nr 64, poz. 426)" jak najbardziej znajduje się na stronie http://www.archiwa.gov.pl/?CIDA=385 tuż pod ujednoliconym tekstem z 2006 r.

Rozporządzenie Ministra Kultury z dnia 1 kwietnia 2005 r. zostało już umieszczone.

To miłe, że tak wnikliwie czyta Pan serwis redagowany przez NDAP.

Serdecznie pozdrawiam

Offline Sindbad

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Aktualne przepisy archiwalne.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 29, 2008, »
Witam.
Strona www redagowana przez NDAP jest naprawdę świetna. Tylko czasem coś się stanie. Ale każdemu się zdarza.

Pozdrawiam.
Uważam cię za nieszczęśliwego
bo nigdy nie byłeś nieszczęś