Autor Wątek: Ankieta związana z kierunkiem technik archiwista ? prośba o wypełnienie!  (Przeczytany 3 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarny1986

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 156
Szanowni Państwo,
Jestem koordynatorem czynności kancelaryjnych oraz archiwistą. Pracuję w kilku instytucjach, jestem także wykładowcą w szkole policealnej na kierunku technik archiwista oraz członkiem Stowarzyszenia Archiwistów Polskich oddział w Częstochowie.
14 czerwca wezmę udział w konferencji naukowej: Częstochowskie archiwa i ich archiwiści gdzie wygłoszę referat pt. "Sylwetka technika archiwisty - refleksje na temat kształcenia na poziomie średnim". Aby moje wystąpienie zostało poszerzone o punkt widzenia drugiej strony, czyli słuchaczy przygotowałem krótką ankietę przeznaczoną dla słuchaczy i absolwentów. Składa się ona z 11 pytań o charakterze zamkniętym oraz otwartym. Ankieta jest w pełni anonimowa i żadne dane osobowe (jeżeli nawet wejdę w ich posiadanie) nie będą wykorzystane w opracowaniu wyników oraz moim późniejszym wystąpieniu.
Stąd moja prośba! Jeżeli ktoś z obecnych uczył się lub uczy w takiej szkole to proszę o wypełnienie załączonej ankiety oraz przesłanie na e-mail ogien1986@wp.pl Może być też inna forma np. skan czy zdjęcia. Ze względu na terminy oraz potrzebę późniejszego opracowania proszę o przesłanie ankiety do końca maja lub maksymalnie w pierwszych dniach czerwca.
ps. jeżeli będą jakieś uwagi co do pytań to również chętnie przyjmę i wykorzystam w przyszłości :)
pozdrawiam