Autor Wątek: Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej  (Przeczytany 4625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eri@m

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 1
Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
« dnia: Kwiecień 12, 2007, »
Witam. Mam problem z dokumentacja Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej. W zdanych mi dokumentach jest sporo teczek dotyczączych Posiedzeń Rad Nadzorczych, Społecznych, założenia GZOZ, a następnie przekształcenia w przychodnię prywatna. Nie wiem kompletnie na jakim wykazie akt powinnam pracowac. Dzwoniłam do Archiwum Państwowego i tam mi powiedziano , ze "wyszlo cos nowego", jednak pan z ktorym rozmawialam nic wiecej na ten temat nie wiedzial... Do tej pory pracowalam na wykazie akt dla Organow Samorządu Terytorialnego ( pracuje w Urzedzie Miejskim), ale tam nie ma nic na temat GZOZ. Bylabym bardzo wdzieczna za jakies rady . POZDRAWIAM  
  :roll:

Offline edziainfo

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 1
Materiały geodezyjno- kartograficzne
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2007, »
czesc. szukam materiałów dotyczących opracownia materiałów geodezyjno- kartograficznych.interesuje mnie szczególnie najnowszy ustawodawstwo co do opracowania tych materiałów.prosiłabym w miare mozliwości o wskazanie stron internetowych(lub napisania) dotyczących omówienia:co to sa mat. geodezyjno-kartograficzne, jaka role odgrywaja w ramach zasobu archiwalnego itp. za pomoc bardzo dziekuje.

Offline Wojciech Woźniak

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1132
Odp: Materiały geodezyjno- kartograficzne
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2007, »
witam
Proszę zacząć tu: http://www.archiwa.gov.pl/?CIDA=62
Sometimes you eat the bear
and sometimes the bear eats you

Offline Hanna Staszewska

  • Moderator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1744
Odp: Materiały geodezyjno- kartograficzne
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2007, »
Może warto zajrzeć również tutaj: http://adacta.archiwa.net/file/10sapleg/B52/04geokart.pdf

Offline Sebastian G.

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 29
Odp: Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2007, »
Szanowni Państwo!
Byc może mi się mylę, ale mam wrażenie , że ktoś pomylił tematy w tym poście z innym...
Pamietam też ,że pisałem juz tu kiedyś na temat GZOZ, jednak teraz nie mogę znaleźć swojej wypowiedzi w tym wątku.
Miło by było aby pewne tematy miały skład i ład ::)

Pozdrawiam wszystkich!
Sebastian G.