Autor Wątek: Po zmianie mechanizmu  (Przeczytany 25191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojciech Woźniak

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1132
Odp: Po zmianie mechanizmu
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 09, 2007, »
Witam,
 Myślałem o tym -ale to rodziłoby niebezpieczeństwo i pokusę zmiany poglądu w dyskusji np. :)...
A nie rozwiązał by tej sprawy automatycznie dodawany podpis: post edytowany data, godzina?
Sometimes you eat the bear
and sometimes the bear eats you

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Po zmianie mechanizmu
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 09, 2007, »
Ale to nic nie zmieni... Informacja o zmianie nie niesie zakresu zmian...  a on jest tu najważniejszy...


Pozdrawiam,
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Tuptus

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 10
    • Jazz Linux
Odp: Po zmianie mechanizmu
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 09, 2007, »
Istnieje jednak opcja umożliwiająca dokonanie edycji w kilka minut po opublikowaniu wiadomości. Często się zdarza, że już po kliknięciu na [Enter] zauważamy jakiś istotny błąd w wypowiedzi i można go wówczas poprawić. Przy obecnym ruchu na forum taka zmiana nie będzie miała wpływu na przesłanie wypowiedzi a umożliwi poprawienie błędów. 
Celuj w niemożliwe a osiągniesz nieprawdopodobne.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Po zmianie mechanizmu
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 09, 2007, »
Oki... sprawdzę - nie wiem jak jest z tym mechanizmem (SM) forum...



Pozdrawiam
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1749
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Odp: Po zmianie mechanizmu
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 16, 2007, »
A może możliwość edycji postu do czasu gdy nie zostanie opublikowany kolejny w danym wątku? O ile to technicznie możliwe oczywiście.

Prawie za każdym razem mam problemy z wysłaniem odpowiedzi i z wylogowaniem. Co innego jednak bardziej mi przeszkadza – kiedy próbuję znaleźć cokolwiek na ifarze to mnie szlag trafia - diabli wzięli stare hiperłącza, nie ma możliwości przeglądania postów wg autorów, wyszukiwarka znajduje dyskusje „normalnie” niewidoczne na forum itd. Nie ułatwia szukania to że ciągle „wiszą” na forum stare dublujące się wątki, powtykane na dokładkę gdzie popadnie. I wciąż dręczy mnie największa zagadka ifaru - po co są właściwie ci niby-moderatorzy??
Jarek Orszulak