Ankieta

Czy przyjedziesz na zlot IFAR?

Tak, przyjadę!
9 (90%)
Nie, po co?
1 (10%)

Głosów w sumie: 9

Głosowanie skończone: Marzec 28, 2007,

Autor Wątek: Salka w Zwierzyńcu  (Przeczytany 6949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Salka w Zwierzyńcu
« dnia: Luty 26, 2007, »
Witam,

 Przeprowadziłem rozmowy odnośnie wspominanej salki na czas Zjazdu -otóż takowa w Zwierzyńcu, wraz z ogniskiem (drewno, ustawienie miejsce) może kosztować około 130-150 zł za dzień, co przy 20 uczestnikach daje około 7,5 zł. Myślę, że nie jest to dużo. (Moja koncepcja jest taka -jeden dzień w salce i reszta w plenerze :)...)
Dodatkowo robię rozpoznanie co do możliwości załatwienia w miarę taniego noclegu.
Was proszę o dyskusję na temat formuły zlotu, ewentualnych tematów prezentacji podczas zlotu, czy/i deklaracji, że coś napiszecie pokażecie podczas obrad.
Co do terminu proponuję coś poza sezonem (taniej!) czyli może weekendy 12-13 maja, 19-20 maja lub 26-27 maja.

Pozdrawiam,

P.S. Dodatkowo ankieta - czy warto organizować :)
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Bogusława Deryło

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 159
Salka w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2007, »
Weekend 12-13 mi nie pasuje, pozostałe mogą być. Czy z Lublina do Zwierzyńca jest łatwy dojazd PKS lub PKP?

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
trudny dojazd
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2007, »
Witam,

 Jednak z dojazdem do Zwieryńca nie jest tak wesoło. Kursują tam dwa pociągi z Lublina ( http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=pkp&seqnr=1&ident=fu.0113329.1174257480&OK#focus ) w tym tylko jeden w miarę normalnej porze. To samo jest z PeKaSem. Robię jeszcze rozpoznanie odnośnie prywatnych busów i jak coś będę wiedział dam znać.
Nie mniej jednak wobec powyższego zasadnym staje się pytanie czy Zwierzyniec jest właściwym miejscem. Z jednej strony niesamowity klimat, spokój i możliwość załatwienia w miarę taniej sali z drugiej ten koszmarny dojazd. Wobec tego może dobrze będzie zmienić miejsce np. na Kazimierz Dolny duuuużo - lepszy dojazd i wciąż przed sezonem (co oznacza w miarę tanie noclegi). Urok swój ma choć się trochę “zesnobizował”...
Co Wy na to drodzy forumowicze?
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Bogusława Deryło

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 159
Salka w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2007, »
Ja jestem za - nigdy jeszcze w Kazimierzu nie byłam.
Martwi mnie tylko mała liczba odpowiedzi, czyżby nikt wiecej nie planował przyjazdu?

Offline Hanna Staszewska

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1744
Salka w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 20, 2007, »
Zwierzyniec chyba faktycznie odpada, bo dojazd jest niestety beznadziejny :(
Kazimierz Dolny jest pod tym względem miejscem o wiele bardziej przyjaznym  :) , a też jest tam pięknie...

Offline Wojciech Woźniak

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1132
Salka w Zwierzyńcu
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 20, 2007, »
Witam
Kazimierz Dolny to dobry pomysł - bardziej wyśrodkowany ;)
Natomiast co do terminu - 26-27 maja na 60% nie będzie mi pasował  :(
Sometimes you eat the bear
and sometimes the bear eats you