Autor Wątek: Jaka klasa rzeczowa? - oświadczenia majątkowe w powiecie  (Przeczytany 9113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jagienka

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 6
Witam! Mam pytanie dot. oświadczeń majątkowych jak je archiwizować w powiecie. Rozszerzyłam rzeczowy wykaz akt o hasła: deklaracje i ośw. majątkowe radnych oraz ośw. majatkowe pracowników starostwa i jednostek podległych o 6 letnim okresie przechowywania wg. art. 25c pkt. 6 ustawy o samorządzie powiatowym (Dz.u. nr 142 z 2001r. poz. 1592 z p. zm.)- czekam na uzgodnienie. Czy taki okres przechowywania wystarczy?
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2010, wysłana przez Jarek »

Offline dziunia

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 33
moim zdaniem
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2007, »
Mnie mówili że jak nie ma tego okresu w RWA - to należy dowiedzieć się w przepisach branżowych,
albo sobie zadrydać do Archiwum Państwowego po info

Offline jagienka

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 6
oświadczenia majątkowe
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2007, »
Dzięki za podpowiedź. :D

Offline dziunia

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 33
.....obyś cudze akta układał
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2007, »
:lol:
a pod jakim symbolem są umieszczane te akta 8)
---
ja mam do czynienia z ogromną ilością oświadczeń pracowników - na różny temat :P
 oby mi było dane wpinać ich do akt osobowych????

Offline jagienka

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 6
oświadczenia majątkowe
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 09, 2007, »
Ja poszerzyłam rzeczowy wykaz akt jak wyżej w poście ale czekam na uzgodnienie z archiwum państwowym. Mam jednak drugi problem, który związany jest z liczeniem okresu przechowywania czy od daty zniesienia klauzuli tajności oświadczeń (wtedy będzie sprawa całkowicie zakończona) czy od wytworzenia. Nadmieniam że czesć B oświadczenia była objęta tajemnicą służbową przynajmniej u mnie w jednostce nawet w jednym roku o nadawano klauzulę poufne, zatrzeżone.
Może ktoś mi pomoże.

Offline jagienka

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 6
oświadczenia majątkowe
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 09, 2007, »
dziunia przepraszam nie napisałam że zaklasyfikowałam je:
00450 deklaracje i oświadczenia majątkowe radnych kat. arch. B-6 wg. ustawy o samorządzie powiatowym,
1025 oświadczenia majątkowe pracowników Starostwa i jednostek podległych, kat. arch. B-6 i jeszcze 1026 oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej i inne dokumenty kat. arch. B-6.
Rozszerzyłam na podstawie par.14 i 15 rozp. Rady Ministrów w spr. instrukcji kancelaryjnej dla organów powiatu.

Offline dziunia

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 33
dziękuję
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 09, 2007, »
Cytat: "jagienka"
dziunia przepraszam nie napisałam że zaklasyfikowałam je:
00450 deklaracje i oświadczenia majątkowe radnych kat. arch. B-6 wg. ustawy o samorządzie powiatowym,
1025 oświadczenia majątkowe pracowników Starostwa i jednostek podległych, kat. arch. B-6 i jeszcze 1026 oświadczenia o prowadzeniu działalności gospodarczej i inne dokumenty kat. arch. B-6.
Rozszerzyłam na podstawie par.14 i 15 rozp. Rady Ministrów w spr. instrukcji kancelaryjnej dla organów powiatu.


Bardzo dziękuję - ratunek od Ciebie przyszedł w  samą porę.......
pa :D