Autor Wątek: Czy dożyję tego dnia???......  (Przeczytany 3058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elżbieta

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 1
Czy dożyję tego dnia???......
« dnia: Sierpień 07, 2006, »
Prawda jest taka, że wyczerpałam swoje możliwości w poszukiwaniu ojca.A bardzo bym chciała go odnależ! liczę na pomoc ludzi z forum.Mieszkał z rodzicami i dwiema siostrami w miejscowości Ostroróg koło Szczecinka.W 19 49r. wyprowadzili sie do Wrocławia, tam odbyła się sprawa o alimenta , które przychodziły przez 20 lat z jego zakładu pracy (fabryka wagonów). Pamiętam nasze spotkanie w wieku 7 lat a póżniej cisza. Myślałam o nim przez wszystkie lata!--- dziś mam 57 lat męża, dzieci,wnuków -śmierć już blisko, a jeszcze go nie znalazłam. Poszukiwania są trudne bo nie wiem gdzie?  z Wrocławia wyjechał gdzieś w okolice: Zielona Góra Jelenia Góra, lub Leśna Góra ( koło Gdańska )   Proszę o pomoc!!! w odnalezieniu. Kazda wiadomość na jego temat  bedzie dla mnie lekarstwem. Nazywa sie Eugeniusz Gumiński  wiek 78-79 lat.       Pozdrawiam Elżbieta
lżbieta Ur.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Czy dożyję tego dnia???......
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2006, »
Witam,

Nie pisze Pani jakie możliwości zostały już wyczerpane -być może najprościej będzie zwrócić sie do właściwych obszarowi archiwów państwowych lub/i urzędów stanu cywilnego.

 Z przykrością muszę ten temat zablokować -forum służy wymianie informacji na tematy zwiazane z archiwami a  nie poszukiwaniom zaginionych osób.

Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...