Autor Wątek: prawa autorskie do skanów  (Przeczytany 36990 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pazuzu

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 6
prawa autorskie do skanów
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 09, 2006, »
debili nie sieją, sami się rodzą
 :evil:

chlopie, naucz sie czytac ze zrozumieniem. gdzie napisalem, ze chcielismy DOSTAC??? nigdzie!! gdybysmy chcieli dostac to zlozylismy wniosek tylko o to, co nam potrzebne, a my chcielismy digitalizowac CALE j.a. a nie tylko ich fragmenty po to, zeby z naszej dzialalnosci APK TEZ mialo korzysc. taka przysluga za przysluge, rozumiesz?? bo jasniej sie juz nie da wytlumaczyc.
i w zasadzie jestem w stanie przyjac przyczyny odrzucenia naszej propozycji, ale nie w calosci. wymawianie sie czasem naswietlenia w przypadku dokumentow, ktore sie sypia w palcach, nie beda konserwowane ani digitalizowane jest wg mnie oznaką malej dbalosci o zachowanie tego zbioru.

tak btw, ty zaczales cos pisac o "cwaniatwie i brku poszanowania wlasnego domu" itd., a wg mnie jest typowo polskie odsadzania kogos od czci i wiary bez znajomosci calej sprawy

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
I po co te nerwy?
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 10, 2006, »
Witam,

No tak.. cóz mogę powiedzieć chyba tylko powtórzyć, że IFAR jest czasem opiniotówrczy i o ile Jarkowi może nie zależeć na opinii dyrektora APK o tyle Ty pazuzu... rozumiem, próba zrobienia czegoś dla archiwów i dla nas wszystkich, nie można, opadają ręce ale... :(...
Wobec powyższego niniejszym pozwalam sobie ten temat zamknąć a osoby chętne do dalszej wymiany poglądów zapraszam do rzeczowej, podkreślam rzeczowej
dyskusji na tematy merytoryczne...


Pozdrawiam


P.S. Chcemy żeby IFAR był postrzegany jako poważne miejsce gdzie dyskutują  poważnie poważni ludzie.... bądźmy poważni...
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...