Internetowe Forum Archiwalne > Metodyka Archiwalna

Badanie mykologiczne przed przekazaniem kat. A do AAN

<< < (2/2)

Dory:
Niech ktoś mnie oświeci, dlaczego - czyli na jakiej podstawie prawnej -AAN wymaga ekspertyzy mykologicznej, potem fumigacji i znowu ekspertyzy? ??? (info z mejla), chyba że wszystko pójdzie do ekspertyzy (wtedy delikwent jest zwolniony z fumigacji).
Mam zamiar zapytać w archiwum, bo się zeźliłam (na wiosnę usłyszałam, że tylko zdjęcia do ekspertyzy!).
Czy ktokolwiek miał do czynienia z takimi wytycznymi?

Barsa:
Pewnie jak się spytasz to dostaniesz takie coś:
"Sposób opracowania, ewidencjonowania i technicznego zabezpieczania materiałów archiwalnych, przekazywanych do zasobu archiwum państwowego określa dyrektor archiwum państwowego, przejmującego dane akta. Dyrektor AP ? dla akt przejmowanych do zasobu AP ? wymaga...." i tak w sumie w każdym AP

Dory:

--- Cytat: Barsa w Sierpień 29, 2023, ---Pewnie jak się spytasz to dostaniesz takie coś:
"Sposób opracowania, ewidencjonowania i technicznego zabezpieczania materiałów archiwalnych, przekazywanych do zasobu archiwum państwowego określa dyrektor archiwum państwowego, przejmującego dane akta. Dyrektor AP ? dla akt przejmowanych do zasobu AP ? wymaga...." i tak w sumie w każdym AP

--- Koniec cytatu ---
No tak, tego się spodziewam, ale przecież jakieś formalnie przyjęte wytyczne (typu zarządzenie czy cuś) muszą być... :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej