Autor Wątek: Plany pracy  (Przeczytany 355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominika1985

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 55
Plany pracy
« dnia: Maj 30, 2023, »
Dzień dobry.
Mam 2 pytania.
1. pytanie odnośnie zakwalifikowania planów pracy w Inspekcji Sanitarnej tzw. sanepid  ;) Stosujemy JRWA z 2011 r. dla organów zespolonej administracji rządowej w województwie i urzędów obsługujących te organy. Plany pracy są pod klasą 0431- PLANOWANIE NA POZIOMIE KAŻDEGO URZĘDU RZĄDOWEJ ADMINISTRACJI ZESPOLONEJ kat. A.
Natomiast PLANOWANIE W KOMÓRKACH ORGANIZACYJNYCH URZĘDÓW to klasa 0432- kat.BE5.
Jeżeli więc dostaję dokumentację z komórki to mogę zakwalifikować ją pod kat. BE5?

2. pytanie czy dokumentację pt. "Pokąsania" z działu Epidemiologii (są to m.in. zgłoszenia, wywiady), dla której nie ma osobnej klasy mogę ,,podpiąć,, pod ogólną klasę 907 czyli DOKUMENTACJA MEDYCZNA W INSPEKCJI SANITARNEJ kat. BE20?

Offline Barsa

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 160
Odp: Plany pracy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 23, 2023, »
1. Jeżeli plany pracy dot. poszczególnych działów itp. to BE5.
2. Możesz jak piszesz lub "nie stosowano wykazu akt" i kategoria wynikająca z przepisów prawa.

Offline Dominika1985

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Plany pracy
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 25, 2024, »
Witam, wracam do wątku kwalifikowania według "starego" i "nowego" wykazu akt. Jeżeli na sprawozdania z działalności mieliśmy kategorię B25, a w nowym jrwa jest niższa- BE5 to zostawiam wyższą czyli B25?

Offline Czarny1986

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 153
Odp: Plany pracy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 25, 2024, »
Witam, wracam do wątku kwalifikowania według "starego" i "nowego" wykazu akt. Jeżeli na sprawozdania z działalności mieliśmy kategorię B25, a w nowym jrwa jest niższa- BE5 to zostawiam wyższą czyli B25?

dla tych wytworzonych w okresie istnienia starego JRWA, natomiast dla tych z nowego BE-5

Offline Dominika1985

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 55
Odp: Plany pracy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2024, »
Rozumiem, dziękuję bardzo. Miłego dnia  :D