Autor Wątek: Automatyczne nadanie znaku  (Przeczytany 205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Forumowicz

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 56
Automatyczne nadanie znaku
« dnia: Grudzień 01, 2022, »
Mam kilka pytań o postępowanie z dokumentacją w Urzędach Pracy dotyczących automatycznego nadawania znaków w stosowanym przez Powiatowe Urzędy Pracy systemie Syriusz,

1. Decyzje mają od razu nadany znak np. symbol komórki/symbol klasyfikacyjny/numer ewidencyjny bezrobotnego/rok. Jak sobie z tym radzicie?

2. Czy nadajecie znak sprawy wezwaniom na ofertę pracy i skierowaniom? Wydruki z Syriusza nie mają nadanych znaków. Czy po wydrukowaniu nadajecie znak?

3. Jak postępujecie z zaświadczeniami? W Urzędzie, w którym pracuję jedna komórka rejestruje zaświadczenia wspólnie i mają po kolei nadawane znaki np. symbol komórki/symbol klasyfikacyjny/numer zaświadczenia/rok, druga też (ta komórka rejestruje zaświadczenia w podziale na gminy i znak zaświadczenia to symbol komórki/symbol klasyfikacyjny/numer zaświadczenia/symbol gminy/rok, ale teraz wprowadzamy nowe normatywy i nie wiem jak to zrobić, żeby zaświadczenia miały prawidłowe znaki, ale jednocześnie żeby się nie dublowały (w obu komórkach nr zaświadczenia z automatu jest przypisywany jednej komórce).
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2022, wysłana przez Forumowicz »