Autor Wątek: wnioski o dodatek inny niż węglowy  (Przeczytany 343 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
wnioski o dodatek inny niż węglowy
« dnia: Wrzesień 27, 2022, »
Dzień dobry. Pytanie dot. dofinansowania na inne niż węglowe źródła ogrzewania. Okazało się, że takie wnioski będą przyjmowane u mnie w Urzędzie Miejskim a nie tak jak dodatek węglowy w Ośrodku Pomocy Społecznej. Oczywiście podlegamy pod rozporządzenie z 2011 r. I teraz pod jaki symbol z RWA by to "podpiąć"?

Offline Lejka

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 6
Odp: wnioski o dodatek inny niż węglowy
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2022, »
Ja mogę tylko powiedzieć, że po konsultacji z Archiwum Państwowym u nas został wprowadzony symbol pod hasłem Dopłaty do źródeł ogrzewania, gdzie rozwiązało to problem tego, że po dodatku węglowym może być znowu inny dodatek i znowu nowy symbol musiałby być, a tak jest hasło zbierające te wszystkie dodatki. To rozwiązanie ma też oczywiście mankamenty...

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: wnioski o dodatek inny niż węglowy
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 29, 2022, »
Ja mogę tylko powiedzieć, że po konsultacji z Archiwum Państwowym u nas został wprowadzony symbol pod hasłem Dopłaty do źródeł ogrzewania, gdzie rozwiązało to problem tego, że po dodatku węglowym może być znowu inny dodatek i znowu nowy symbol musiałby być, a tak jest hasło zbierające te wszystkie dodatki. To rozwiązanie ma też oczywiście mankamenty...
OK, rozumiem. U mnie AP rozszerza RWA tylko w wyjątkowych przypadkach, gdy pojawia się jakieś nowe zadanie dla gminy. I tu można by to uznać właśnie jako podstawę roozszrzenia. Dziękuję za podpowiedź i działam dalej.