Autor Wątek: pomoc publiczna dla przedsiębiorców  (Przeczytany 421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
pomoc publiczna dla przedsiębiorców
« dnia: Sierpień 16, 2022, »
Dokumentacja pod nazwą "Pomoc publiczna de minimis. Zwolnienia z podatku od nieruchomości..." (wytworzona w wydziale finansowo-budżetowym). W jaki sposób zaklasyfikować takie dokumenty? W spisach w archiwum widzę, że wcześniej zaklasyfikowano je pod takim symbolem 3129, którego nie ma w JRWA dla gmin. Po prostu ktoś go "stworzył" (chociaż nie ma żadnej zgody AP na rozszerzenie JRWA). Czy można w takim razie nowo otrzymywane dokumenty zaklasyfikować pod 7351 "Udzielanie pomocy publicznej przedsiębiorcom", a te poprzednio otrzymane przeklasyfikować na 7351 (przy tym kat A)? Czy też macie jakieś inne pomysły?

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: pomoc publiczna dla przedsiębiorców
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2022, »
Ktoś coś w temacie  :)

Offline lukas_drill

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 158
Odp: pomoc publiczna dla przedsiębiorców
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 14, 2022, »
Wydaje mi się jak najbardziej prawidłowy taki sposób rozwiązania sprawy. To powinno być w 7351, a zatem przerejestrować, dodać jakąś adnotację dot. tego błędnego zaklasyfikowania i chyba będzie grała gitarra :)
pozdrawiam

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: pomoc publiczna dla przedsiębiorców
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 15, 2022, »
Wydaje mi się jak najbardziej prawidłowy taki sposób rozwiązania sprawy. To powinno być w 7351, a zatem przerejestrować, dodać jakąś adnotację dot. tego błędnego zaklasyfikowania i chyba będzie grała gitarra :)
pozdrawiam
dzięki, po prostu chciałem z kimś skonsultować :-)