Autor Wątek: organizacja imprez  (Przeczytany 362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
organizacja imprez
« dnia: Sierpień 05, 2022, »
Proszę o pomoc dot. sprawy organizacji imprez (w domyśle masowych, jak Dni Miasta). Jaka dokumentacja trafia pod hasło 4040 - Organizacja imprez, uroczystości i obchodów stałych oraz periodycznych, a jaka pod 5310 - Zgromadzenia i imprezy masowe. Zauważyłem, że w Wydziale Promocji raz stosują jedno hasło, a raz drugie. I potrzebowałbym pomocy, żeby im to ostatecznie wyjaśnić.

Offline Filip Kwiatek

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: organizacja imprez
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2022, »
Może chodzić o rozróżnienie czy to imprezy własne, organizowane przez miasto czy te, na które miasto wydaje zgodę innemu podmiotowi.

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: organizacja imprez
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 12, 2022, »
uzyskałem od pracownika takie wyjaśnienie, że pod symbol 5310 wędrują imprezy, podczas których liczba osób wynosi min. 500 osób (czyli wszystko zależy od przewidywanej liczby uczestników) oraz są organizowane przez inne podmioty niż sama gmina. A z kolei pod 4040 - właśnie te organizowane przez samorząd. Czy taki podział może być w tym przypadku brany pod uwagę?

Offline Filip Kwiatek

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: organizacja imprez
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 12, 2022, »
Jak dla mnie ma sens, chociaż szkoda, że nie ma rozróżnienia od razu w tytule klasy, byłoby od razu wiadomo, że jedne są własne, a drugie zewnętrzne.

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: organizacja imprez
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 12, 2022, »
to w takim razie tak chyba to rozróżnimy. lepiej się upewnić