Autor Wątek: Szkolenia z zakresu prowadzenia składnicy akt  (Przeczytany 872 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Agnieszka1984

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 10
Szkolenia z zakresu prowadzenia składnicy akt
« dnia: Grudzień 08, 2021, »
Dzień dobry, czy ktoś z Kolezanek.. .....kolegów mógłby polecić szkolenie z zakresu kat. B, skladnica akt.

Offline sirsilis

  • archiwa_2.5
  • st. kustosz(ka)
  • *
  • Wiadomości: 998
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkolenia z zakresu prowadzenia składnicy akt
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2021, »
SAP ma swoje szkolenia 1 i 2 stopnia, można iść na na policealnej na technika archiwisty tylko że to trwa trochę. Prócz SAPu jest wiele firm szkoleniowych, które oferują szkolenia nie wiem jaka ich jest wartość

Offline Czarny1986

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 148
Odp: Szkolenia z zakresu prowadzenia składnicy akt
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 20, 2021, »
Witam,
ze szkoleń kilku korzystałem, myślę że to ciekawa opcja ale dla ludzi którzy już z tematem archiwizacji mają coś wspólnego. Na początek to tak jak było wyżej chyba lepsze szkolenia I i II stopnia.
Jeżeli chodzi o szkołę policealną to prowadzę zajęcia w jednej z nich na kierunku technik archiwista właśnie. Cykl kształcenia trwa 2 lata i kończy się czterema egzaminami zewnętrznymi. Dwa praktyczne i dwa testy, ponieważ uzyskuje się dwie kwalifikacje. Przedmiotów sporo ale żeby coś z nich wyciągnąć i nie powtarzać materiału to sam opracowuję dodatkowe zagadnienia, a także ćwiczenia praktyczne dla słuchaczy. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana proszę o informację przekaże namiary.
pozdrawiam