Internetowe Forum Archiwalne > Kształtowanie zasobu archiwalnego

Znak sprawy - błędny

(1/1)

mkoch7:
Nadałem błędny znak sprawy (gdy pisałem pismo do inst. państwowej), teraz się zorientowałem w momencie pisania kolejnego pisma. Co zrobić? Czy kontynuować błędne oznaczanie pism (niezgodnie z rz.w.a., którym się posługuję) czy co? Podam przykład:  znak sprawy:     ORO-098-1/06 a wiem, że wtedy powinienem napisać ORO-121-1/06. Wiem, że gdybym wtedy napisał poprawnie to teraz napisałbym ORO-121-2/06. A tak to co mam zrobić? (Bo muszę pisać ciąg dalszy). Dodam, że ten pierwszy znak sprawy jest kompletnie z innej bajki niż tematyka, o której piszę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

mkoch7:
Jeżeli któryś z Forumowiczów ma kontakt z kimś z AP to proszę niech zapyta w moim imieniu. Dziękuję.

Wojciech Woźniak:
Witam
Zamiast pytać archiwistów lepiej chyba zasięgnąć języka w solidnym sekretariacie. Ja tak właśnie zrobiłem i oto rada, którą podaję za nieocenioną sekretarką Panią Jolantą: proszę zmienić znak na właściwy i zarejestrować ponownie pismo, ale już we właściwy sposób, natomiast przy błędnym znaku umieścić adnotację, że sprawa ma taki, a taki znak. I sprawa rozwiązana ;)

mkoch7:
Miłego dnia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej