Autor Wątek: Brakowanie akt, Przyjmowanie akt do archiwum zakładowego - cena za usługę  (Przeczytany 559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Czarny1986

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 148
Mam pytanie dotyczące dwóch kwestii. Mam świadczyć usługi w zakresie brakowania oraz przyjmowania materiałów niearchiwalnych do składnicy akt. Wstępnie uzgodniłem, że będę rozliczany od mb. Czy ktoś może mi odpowiedzieć jakie stawki mogę zaproponować jeżeli:
- materiały niearchiwalne ma wstępnie przygotować pracownik instytucji. Moją rolą będzie dobór haseł klasyfikacyjnych, spakowanie, sporządzenie spisów oraz rozlokowanie na półkach.
- wytypowanie akt do brakowania => przegląd, a następnie wykonanie spisów oraz sporządzenie wniosków. Tutaj wchodzi kwestia braku rozeznania co do zawartości tego co będzie typowane do brakowania. Kilka lat wcześniej zostały one zarchiwizowane przez firmę zewnętrzną. Z tego względu zastanawiam się czy liczyć wszystkie przejrzane materiały czy tylko te, które zostaną wytypowane do brakowania.
Tak myślę, żeby na te dwie czynności podać dwie różne stawki. Może ktoś z Was świadczył takie usługi i orientuje się w cenach?