Autor Wątek: Fundusz nagród - naliczenia  (Przeczytany 1102 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline anwe

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 24
Fundusz nagród - naliczenia
« dnia: Listopad 15, 2019, »
Witam !!!

Od pewnego czasu porządkuję archiwum zakładowe. Natknęłam się ostatnio na teczkę z naliczeniem nagród dla poszczególnych pracowników z Zakładowego Funduszu Nagród z lat 2003-2005. Teczka zawiera roczne karty wynagrodzeń poszczególnych pracowników wydrukowane z programu finansowo-księgowego oraz ręczne wyliczenie kwoty nagród dla każdego z pracownika. Czy taką dokumentację można już wybrakować, czy należy ją w dalszym ciągu archiwizować ????

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Fundusz nagród - naliczenia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2019, »
Dokumentacja nagradzania pracowników ma w większości JRWA kat. B10. Jeśli tak jest również w przypadku Twojego JRWA, to jak najbardziej można brakować.
Fakt iż wyliczania nagród dokonano na wydrukach kart wynagrodzeń nie wpływa na kwalifikacje archiwalną - pod warunkiem, że istnieje odrębna dokumentacja wynagrodzeń (listy płac, karty wynagrodzeń).

Offline anwe

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 24
Odp: Fundusz nagród - naliczenia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2019, »
Dziękuję za odpowiedź. Zgadza się w naszym JRWA jest to kat. B10 klasa 1140 "nagrody". Sprawdzałam akta płacowe (kartoteki zarobkowe) pracowników i zawierają karty wynagrodzeń z lat 2003-2005. Więc myślę, że śmiało można już wybrakować tą dokumentację.

Pozdrawiam  :)