Autor Wątek: Porządkowanie akt kat A w AZ  (Przeczytany 700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawel2018

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 11
Porządkowanie akt kat A w AZ
« dnia: Grudzień 21, 2019, »
Proszę o pomoc

 Przyjmując po raz pierwszy akta kat. A TYTUŁ umieściłem je wraz z kat B na jednej półce. Ich lokalizację opisałem  w 4 Spisach zdawczo-odbiorczych akt , kolumna nr 7 " Miejsce przechowywania akt  w archiwum " jako  Regał 23, Półka 3. Spisy2 pozostają w AZ, jden ma byc przekazany do AP , 1 do komórki która przekazała akta.
Od pewnego czasu wiem, że akta kat A powinny być położone  na innej przeznaczonej tylko na tę kat.  półce. W tym konkretnym przypadku powinienem przemieścić akta kat A  TYTUŁ na inną półkę wolną lub tam gdzie już są inne akta kat A.

Pytanie jak to opisać  to przemieszczenie w Spisach zdawczo odbiorczych?

Skreślić starą pozycję w sposób umożliwiający odczytanie nieaktualnej lokalizacji tj.Regał 23 półka 3, w wolnym miejscu obok skreślenia lub jeśli nie będzie takiego miejsca poza tabelą po stronie prawej wpisać nową lokalizację Regał 30, półka 2 , następnie nanieść podpis, datę przeniesienia (  chyba zbędne? ), adnotację przeniesiono.
Czy taka forma kreślenia jest dopuszczalna? Co zrobić z starą lokalizacją w Spisie który jest w posiadaniu komórki która przekazała dokumentację? Może dodatkowo na  Regał 23, Półka 3, umieścić informacje o przełożeniu akt tak na wszelki wypadek.
 Taki pokreślony pojedynczy egzemplarz Spis przekazać wraz z innymi do AP wraz z informacją o przyjęciu akt kat. A?
Inna możliwość w WYKAZ SPISÓW ZDAWCZO ? ODBIORCZYCH jest rubryka uwagi może tam wpisać adnotację o przemieszczeniu i  wpisać nową pozycję.
Wykluczam możliwość wydrukowania nowych Spisów - zdający nie pracuje już w mojej instytucji.

Inne sugestie

Offline pawel2018

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 11
Odp: Porządkowanie akt kat A w AZ
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2019, »
Zamykam wątek chyba coś mi się pomyliło. Dokumentacje przyjąłem właściwie. ;D