Narodowe Archiwum Cyfrowe > Projekty w NAC

szukajwarchiwach.gov.pl

(1/5) > >>

fjgrabowski:
Kto za to odpowiada?????  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

1. zeby wybrac szukanie po zespolach, trzeba wejsc w zaawansowane  :(

2. link do wynikow wyszukiwania nie zawiera pytania, czyli nie mozna tegoz przeslac dalej  ???

3. podglad skanow w jednostce nie pozostawia w linku informacji o tym, na ktorym skanie jestesmy, czyli kazde zamkniecie karty/przegladarki powoduje powrot na start  :'(

4. link nie zawiera informacji o tym skad jest dany skan (vide stare szukaj z calym zestawem danych, az do jednostki)

5. podglad skanow nie jest skalowany na 100% ekranu, tylko jakos sobie a muzom.  >:( Zeby chociaz skrypt pamietal jak sobie uzyszkodnik ustawil, ale nie...

6. link do skanu jest genialny -> https://photos.szukajwarchiwach.gov.pl/be4f23647459c5119dd613202601811a8e8132efd6b3758569bdddeaf8633064_max i co ten Waclaw po prawej na dole co robi??? HALO!!!

7. gdy wejdzie sie w jednostke, znika informacja o serii (albo nie widze???).

8. link do jednostki nie jest linkiem, ktory mozna komus przeslac!!!!!!!  ??? ??? ??? ???

9. nie mozna wybrac wiekszej ilosci miniaturek niz domyslne... dalbym linka do jednostki z 1148 skanami, ale nie moge bo punkt 8....

Pewnie bym jeszcze pare punktow na szybko znalazl, ale nie wiem, czy mi sie chce dalej rozkoszowac dzisiaj z tym czyms cudownym...


EDIT: Nie mozna pracowac z dwiema jednostkami jednoczesnie, bo $#%*#$&@#*@!^#&@$%#&^$%@&^$%@&^#%!$&^#%$*&!#^@*^@#$$^%@%!@&^#%@$#^@%#^@$# system %U$#*(%$&#@$#$&@*$#&#@*&#%(*^$@$&^@$$%$&%#^$&#@^$#*& NIE WIE CO CHCE OGLADAC I BIERZE OSTATNIO OTWARTA JAKO JEDYNA WLASCIWA %#%$#@$(*#$)(@$&*@$&@&@$@$(*&$

Rafał Rufus Magryś:
Myślę, że się ustabilizuje - zawsze tak jest z nowymi systemami...


Ps. ba obecne za miliardy $ dopiero po 1 patchu są funkcjonalne... :)

fjgrabowski:

--- Cytat: Rafał Rufus Magryś w Czerwiec 09, 2019, ---Myślę, że się ustabilizuje - zawsze tak jest z nowymi systemami...


Ps. ba obecne za miliardy $ dopiero po 1 patchu są funkcjonalne... :)

--- Koniec cytatu ---

Tu nie jest problem 1 patcha, tylko kompletnej bezmyslnosci projektanta systemu. Braku wyciagania wnioskow z testow etc.

Strona jest zrobiona by byla fajna i nowoczesna (i jest!!!), ale nie da sie na niej pracowac... Nawet wyszukiwarke spaprali.

No i sadzac po aktywnosci w tym watku, to szukajwarchiwach ma tylko wygladac i nabijac statystyki. Szkoda.



ps. I teraz boli, ze nie ma tam jedynego slusznego kerownika projektu  ;)

Rafał Rufus Magryś:
Myślę, że jednak powoli się poprawi. Jestem lepszej myśli niż przedmówca - zresztą jeśli będzie takie oczekiwanie to może uda się jakież warsztaty zrobić na najbliższym ifar z nowego szukaj?

Anna Sobczak:
A co z kontekstowym opisem archiwaliów? Czy są jakieś plany/eksperymenty?

Więcej:
https://www.ica.org/en/records-in-contexts-ric-a-standard-for-archival-description-presentation-congress-2016

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej