Autor Wątek: Rozbudowa JRWa  (Przeczytany 349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiko

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 7
Rozbudowa JRWa
« dnia: Styczeń 24, 2019, »
witam, chcę dodać kolejna klasę w JRWA, będzie to PKZP - pracownicza kasa zapomogowa pożyczkowa (regulamin, statut itd.). w której klasie mogę dodać to hasło? czy mogą to być sprawy-socjalno bytowe pracowników? w tej klasie jest ZFŚS . Może jakieś inne propozycje...

Offline Dory

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 182
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2019, »
Też pracuję nad rozbudową, z tym że jestem z instytutu naukowego PAN. U mnie w dużej klasie pt. Sprawy socjalno-bytowe jest klasa PKZP, a dalej podklasy.

Offline wiko

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 7
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 25, 2019, »
Dzięki za odpowiedź

Offline Zuza

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 30, 2019, »
Witam , pytanie przy okazji - czy w przypadku rozbudowy JRWA wymagana jest akceptacja Archiwum Państwowego?

Offline Rovan

  • starszy(a) archiwista(ka)
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 30, 2019, »
Tak.

Offline Zuza

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2019, »
dzięki  :)

Offline Emma

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 2
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2019, »
a czy klasy czwartego rzędu można rozbudować samemu w jednostce, na podstawie zgody kierownika jednostki,    bez potrzeby zgody AZ? ( tak mi kiedyś ktoś powiedział). ps jakie przepisy mówią o tym, ze muszę rozbudowę jrwa dokonywać w uzgodnieniu z AP. Ustawa o narodowym zasobie arch. na pewno ale jakoś tak niejednoznacznie dla mnie:) Nowicjuszka

Offline Rovan

  • starszy(a) archiwista(ka)
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Rozbudowa JRWa
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 31, 2019, »
Wszelkie zmiany w normatywach kancelaryjno-archiwalnych wymagają akceptacji właściwego terytorialnie AP.
Patrz UNZA art. 6 ust. 2 i następne.