Autor Wątek: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow  (Przeczytany 1514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lewel

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 11
Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« dnia: Październik 24, 2018, »
Proszę o podpowiedź, pod jakim hasłem klasyfikacyjnym JRWA może mieścić się Dokumentacja Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej?

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 24, 2018, »
"Sprawy socjalno-bytowe załatwiane w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych" lub podobne, zależnie od konkretnego JRWA.

Offline lewel

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 11
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 25, 2018, »
A Zakładowy Fundusz Mieszkaniowy?

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 25, 2018, »
Tak samo.

Offline lewel

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 11
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 25, 2018, »
I ostatnie: materiały do sporządzania list płac to będzie Dokumentacja płac B5?

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 25, 2018, »
Tak, "dokumentacja płac i potrąceń z płac" lub podobnie brzmiące hasło. Kat. B5

Offline lewel

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 11
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 25, 2018, »
Dziękuję!!! ;)

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 18, 2023, »
Proszę o podpowiedź, pod jakim hasłem klasyfikacyjnym JRWA może mieścić się Dokumentacja Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej?
Ale jeśli kasa zapomogowo-pożyczkowa jest podmiotem zewnętrznym w stosunku do JST, to w jaki sposób archiwizować jej dokumentację? Czy można w AZ JST?

Offline Leksandra

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 89
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 18, 2023, »
Można,
Proszę o podpowiedź, pod jakim hasłem klasyfikacyjnym JRWA może mieścić się Dokumentacja Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej?
Ale jeśli kasa zapomogowo-pożyczkowa jest podmiotem zewnętrznym w stosunku do JST, to w jaki sposób archiwizować jej dokumentację? Czy można w AZ JST?
a jaka by to była dokumentacja w JST? póki co przychodzi mi do głowy tylko  dokumentacja związana z potrąceniami, a taka jest już dokumentacją zakładu pracy.
Dokumentacja PKZP stanowi dokumentację Urzędu i archiwum zakładowe ma obowiązek przyjąć ją.
Najlepiej  rozszerzyć wykaz akt za zgodą AP w sprawach socjalno-bytowych lub poruszać się w istniejących hasłach.
Ja proponuję dokumentację związaną z powołaniem Kasy, organizacją, statuty, komisje rewizyjne, sprawozdania, rejestry członków - w haśle "Komisje, zespoły grupy robocze w Urzędzie" Pozostała dokumentacja to dokumentacja księgowa lub załączniki do dokumentacji księgowej: "Dokumentacja płac i potrąceń z płac" lub "Rozliczenia" (deklaracje członkowskie, przeksięgowania, kartoteki członków, wkłady itp) Oczywiście okres przechowywania liczy się od daty spłaty pożyczki.
Trzeba kombinować  :)

Offline archiwumUM

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: Problem ze sklasyfikowaniem dokumentow
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 18, 2023, »
Można,
Proszę o podpowiedź, pod jakim hasłem klasyfikacyjnym JRWA może mieścić się Dokumentacja Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej?
Ale jeśli kasa zapomogowo-pożyczkowa jest podmiotem zewnętrznym w stosunku do JST, to w jaki sposób archiwizować jej dokumentację? Czy można w AZ JST?
a jaka by to była dokumentacja w JST? póki co przychodzi mi do głowy tylko  dokumentacja związana z potrąceniami, a taka jest już dokumentacją zakładu pracy.
Dokumentacja PKZP stanowi dokumentację Urzędu i archiwum zakładowe ma obowiązek przyjąć ją.
Najlepiej  rozszerzyć wykaz akt za zgodą AP w sprawach socjalno-bytowych lub poruszać się w istniejących hasłach.
Ja proponuję dokumentację związaną z powołaniem Kasy, organizacją, statuty, komisje rewizyjne, sprawozdania, rejestry członków - w haśle "Komisje, zespoły grupy robocze w Urzędzie" Pozostała dokumentacja to dokumentacja księgowa lub załączniki do dokumentacji księgowej: "Dokumentacja płac i potrąceń z płac" lub "Rozliczenia" (deklaracje członkowskie, przeksięgowania, kartoteki członków, wkłady itp) Oczywiście okres przechowywania liczy się od daty spłaty pożyczki.
Trzeba kombinować  :)
Dziękuję serdecznie. I jakieś konkrety mam wreszcie.