Autor Wątek: Problem z protokołami komisji konkursowej  (Przeczytany 1060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vilverin

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z protokołami komisji konkursowej
« dnia: Czerwiec 08, 2018, »
Witam ,mam problem z archiwizacją dokumentów o znaku teczki WOG.524 otwarte konkursy ofert w zakresie działalności pożytku publicznego, ponieważ w teczce znajdują się  protokoły z prac komisji konkursowej, listy obecności itp. i nie wiem czy powinienem wydzielić te dokumenty z prac komisji do kategorii A- zgodnie z rzeczowym wykazem akt z 2011r.  - 111 komisje, zespoły, grupy robocze w urzędzie kat. A- powoływanie, dokumentacja z posiedzeń i prac itp. czy zarchiwizować wszystko  razem w teczce jako kategorię BE5 czy wydzielić te dokumenty do osobnej teczki i zakwalifikować do kat. A?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2018, wysłana przez Vilverin »

Offline paco1987

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z protokołami komisji konkursowej
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 11, 2018, »
Ja identyczne akta archiwizowałem na początku roku, nic nie wydzielałem. Idąc twoim tokiem myślenia, to identycznie postępujesz z zamówieniami publicznymi czy przetargami na sprzedaż nieruchomości, czy też inwentaryzacjami lub naborami na stanowisko. Tam wszędzie są zarządzenia powołujące daną komisję.

Offline inka

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 162
  • Płeć: Kobieta
Odp: Problem z protokołami komisji konkursowej
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 11, 2018, »
Ja nie wydzielam dokumentacji prac komisji, jeśli w uszczegółowieniu hasła klasyfikacyjnego nie ma takiej informacji.

Offline Vilverin

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z protokołami komisji konkursowej
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 13, 2018, »
Dzięki za pomoc :)