Autor Wątek: Harmonogram Warsztatów podsumowujących wdrożenie systemu ZoSIA w archiwach...  (Przeczytany 1881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Szanowni,

My tu gadu gadu a tu taka konferencja!

Harmonogram ?Warsztatów podsumowujących wdrożenie systemu ZoSIA w archiwach państwowych?

Cieszymy się bo można rzecz że to ifarowicze stworzyli ZoSiA!!! ;D
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Kajka

  • archiwa_2.5
  • starszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 451
Dla archiwow pelne wdrozenie systemu ZoSIA oznacza poczatek nowej epoki. Szkoda tylko, ze informacji o tym niezwykle ważnym wydarzeniu., nie znajdziemy ani na stronie internetowej NAC ani na stronie NDAP ????

Offline Anna Sobczak

  • starszy(a) archiwista(ka)
  • ****
  • Wiadomości: 460
    • LinkedIn
Ja też zauważyłam, że archiwa jakoś nie przywiązują zbytniej wagi do promowania swoich osiągnięć. Szkoda, bo mają czym się chwalić i to nie tylko w skali kraju.
Pozdrawiam,
Anna Sobczak

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Szanowni i jeszcze parę fotek z wydarzenia.

Swój kawałek (ciasta) ZoSIA dedykuje wszystkim "hejterom" mimo których aktywnych działań ZoSIA powstała, jest rozwijana i coraz lepsza ;).
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Bankiet z okazji 10 lat ZoSIA
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2017, »
I jeszcze...
Stara i nowa ekipa ZoSIA
Większość z nich  to ifarowicze :)...
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Hanna Staszewska

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1744
To rzeczywiscie wielka rzecz dla archiwów: wreszcie mamy dane w jednym miejscu i możemy je prezentować jednolicie w jednym serwisie SWA :) :)
Dla mnie ta impreza to była również okazja do spotkania osób, które pracowały nad systemem :).
Uwaga, będzie refleksja 8):
Kiedy patrzę na moją drogę zawodową to wyraźnie widzę, że praca nad ZoSIA to był najwspanialszy, najciekawszy, najbardziej fascynujący okres w moim zawodowym życiu :)
Miałam okazję pracować ze swietnymi archiwistami i kolegami :)
Rafale, Macieju, Wojtku i wielu, wielu innych, dziękuję Wam :-*
Zrobilismy cos ważnego 8) 8)
Bądźmy dumni 8) 8)

I jeszcze jedna uwaga: oczywistą oczywistoscią dla mnie jest, że gdyby nie ogromna determinacja pierwszego dyrektora NAC, czyli Nikodema Bończy Tomaszewskiego, potem W. Woźniaka, no i przede wszystkim Rafała, mielibysmy teraz w archiwach bazę SEZAM wersja 10 i bazę IZA wersja 9.
Na szczęscie mamy ZoSIA 8) 8) Brawo Panowie :-*

Mamy okazję do swiętowania i dumy :)

PS1. Oczywiscie wiem doskonale, że system wymaga jeszcze dużo pracy, to jasne, i wiem że będzie rozwijany.

PS2. Oczywiscie wielkie brawa dla ekipy NAC za wdrożenia, to naprawdę duży sukces. Przede wszystkim brawa dla Justyny i Michała Kacy :)