Autor Wątek: Przygotowanie wniosku na brakowanie dla jednostki podległej urzędowi - przepisy  (Przeczytany 935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline archug

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 82
Witam, pomóżcie odnaleźć informacje, która jasno mówi, - archiwista zakładowy ug przygotowuje wniosek na brakowanie dokumentacji w jednostce podległej urzędowi  :-[

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Przepisu takiego nie ma. Czy brakowanie dokumentacji jednostki podległej wchodzi w Twój zakres czynności?

Offline archug

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 82
Nie, nie mam tego w zakresie czynności! A zajmuje się trzema jednostkami podległymi. Odbieram dokumentacje, koordynuje, pomagam i teraz przygotowuje wniosek o brakowanie i ekspertyzę. Już mam dość tego wykorzystywania! :(

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Ja bym tego nie robił. Chyba, że na umowę zlecenie.

Offline archug

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 82
Muszę zacząć myśleć o sobie, nie tylko o archiwum, oddajemy się pracy, robimy najlepiej jak potrafimy, często za innych. Powinny być regulacje co do naszego zaszeregowania, a co za tym idzie zarobków, bo z tym co jest teraz jesteśmy magazynierami często niedocenionymi.
Wrócę z urlopu powalczę o swoje :)
Ok Mimo wszystko życzę miłej pracy :), jeśli ktoś wybiera się jak ja na urlop od poniedziałku to życzę fajowego wypoczynku ja zamierzam odkrywać na nowo dzikie Bieszczady i cieszyć się tym co mnie otacza :) Pozdrawiam