Autor Wątek: IFARowski referat o Głównym Archiwum Policji  (Przeczytany 842 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert2000

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 286
IFARowski referat o Głównym Archiwum Policji
« dnia: Kwiecień 08, 2017, »
Szanowni Państwo. Jeszcze raz bardzo mi przykro, że nie mogłem wziąć udziału w X Zjeździe IFAR w Warszawie, ale cóż ... życie kieruje się własnymi prawami. Nie chciałbym, aby mój referat nt. Głównego Archiwum Policji pozostał nieznany, dlatego zdecydowałem umieścić go na moim koncie na portalu Academia.edu. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, zapraszam do zapoznania się z nim, można też komentować, bo założyłem sesję na jego temat (oczywiście, jeśli ktoś posiada tam własne konto).
Chciałbym też życzyć kierownictwu NDAP i Ministerstwa Kultury jak najszybszego opracowania projektu nowej ustawy archiwalnej wraz z przepisami wykonawczymi, aby z przestrzeni publicznej zniknęły takie "potworki" archiwalne jak choćby Główne Archiwum Policji KGP. Oczywiście, liczę na to, że wiele innych potworków również ulegnie anihilacji lub zostanie zmodernizowanych, ale wątek archiwów wyodrębnionych, jak Państwo się zorientowaliście, szczególnie leży mi na wątrobie.

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: IFARowski referat o Głównym Archiwum Policji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2017, »
Witam,

A można prosić o link do tego artykułu?

pozdrawiam,
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Robert2000

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 286