Internetowe Forum Archiwalne > System informacji o zasobie archiwów państwowych

Jednolity System Biblioteczny dla Archiwów Państwowych

<< < (3/6) > >>

crash0:
Bazy access na pewno nie będą migrowane. Czy przepisać? Być może. Tego na szkoleniu dowie się osoba odpowiedzialna (mająca w zakresie zadań) za opiekę nad zasobem bibliotecznym.

Marek Krzykała:

--- Cytat: Michał Serdyński w Wrzesień 07, 2017, ---I etap będzie prowadzony w NDAP i dotyczy głównie instalacji oprogramowania, migracji danych, testów.

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: Michał Serdyński w Wrzesień 07, 2017, ---Bazy access na pewno nie będą migrowane. Czy przepisać? Być może.

--- Koniec cytatu ---

Jakie więc bazy będą migrowane?




Marek Gieroń:

--- Cytat: Michał Serdyński w Wrzesień 07, 2017, ---Bazy access na pewno nie będą migrowane.

--- Koniec cytatu ---

mówcie mi per "prorok"


--- Cytat: Michał Serdyński w Wrzesień 07, 2017, ---Czy przepisać? Być może. Tego na szkoleniu dowie się osoba odpowiedzialna (mająca w zakresie zadań) za opiekę nad zasobem bibliotecznym.

--- Koniec cytatu ---

No zaraz.

--- Cytat: Michał Serdyński w Wrzesień 07, 2017, ---Jesteśmy na finalizacji podpisania umowy z Wykonawcą (do końca tego tygodnia). Zatem lada dzień przystąpimy do wdrożenia systemu.

--- Koniec cytatu ---
i nie jesteście pewni co wykonawca może zaimportować a czego nie?
A raczej "w czym archiwa mają ewidencję do bibliotek?"
I nawet nie trzeba było wysyłać e-maila, żeby posiąść tą wiedzę - wystarczyło zerknąć do corocznych sprawozdań...

sirsilis:
wow access 97 mega!!!

crash0:

--- Cytat: Marek Gieroń w Wrzesień 08, 2017, ---i nie jesteście pewni co wykonawca może zaimportować a czego nie?
A raczej "w czym archiwa mają ewidencję do bibliotek?"
I nawet nie trzeba było wysyłać e-maila, żeby posiąść tą wiedzę - wystarczyło zerknąć do corocznych sprawozdań...

--- Koniec cytatu ---

Panie Marku, Pana osądy są zbyt daleko posunięte.
1. Jesteśmy pewni co Wykonawca może zaimportować i co zostało z nim wspólnie uzgodnione.
2. Wiemy, "w czym archiwa mają ewidencję do bibliotek". I zapewniam - tak jak wcześniej napisałem - bazy access nie będą migrowane.
Punkt 3. dodam od siebie. Nawet nie musiałem zaglądać do corocznych sprawozdań, bo takie zestawienie mamy przygotowane już dawno.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej