Autor Wątek: Archiwum zakładowe prowadzone przez podmiot zewnętrzny  (Przeczytany 7046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline barrt

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 3
Czy starostwo może zlecic opiekę nad archiwum z podmiotowi zewnętrznemu?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2010, wysłana przez Jarek »

Anonymous

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2006, »
nie może, to wbrew zapisom ustawy archiwalnej (art. 33-35)

Jarek

Anonymous

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2006, »
Ale może zlecić ich uporządkowanie firmie zewnetrznej jeśli samo nie czuje sie na siłach.

Mika

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2006, »
tak. Tylko uważajcie, żeby kaszany nie zrobili Wam w Archiwum. :roll:

Offline barrt

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 3
PYTANIE
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 10, 2006, »
Nie o to chodzi. Padł wniosek u mnie w pracy żeby archiwum odać prywatnej firmie od początku do końca. I tutaj właśnie pytanie czy możemy to zrobić.

Anonymous

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 10, 2006, »
tak jak napisałem wyżej, to wbrew zapisom ustawy...

J.

Mika

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 10, 2006, »
Możecie zlecić osobom trzecim tylko i wyłącznie same czynności porządkowe, informując o tym fakcie właściwe archiwum państwowe.  Pozdrawiam.

Anonymous

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 10, 2006, »
Cytat: "barrt"
Nie o to chodzi. Padł wniosek u mnie w pracy żeby archiwum odać prywatnej firmie od początku do końca. I tutaj właśnie pytanie czy możemy to zrobić.

Co za herezje. Stąd już tylko parę kroków do sprywatyzowania i obalenia monopolu archiwów państwowych. A przecież nie od dziś wiadomo, że to co państwowe i działające w warunkach braku wolnej konkurencji jest lepsze od zgniłego rozpasanego prywaciarstwa.

Mika

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 10, 2006, »
Cytat: "Anonymous"
Cytat: "barrt"
Nie o to chodzi. Padł wniosek u mnie w pracy żeby archiwum odać prywatnej firmie od początku do końca. I tutaj właśnie pytanie czy możemy to zrobić.

Co za herezje. Stąd już tylko parę kroków do sprywatyzowania i obalenia monopolu archiwów państwowych. A przecież nie od dziś wiadomo, że to co państwowe i działające w warunkach braku wolnej konkurencji jest lepsze od zgniłego rozpasanego prywaciarstwa.


Nie rozumiem co masz na myśli pisząc "monopol archiwów państwowych"? I jak to się ma do powierzania w jednostkach państwowych i samorządowych prac archiwalnych prywatnym firmom?

Anonymous

  • Gość
PYTANIE
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 11, 2006, »
koleś kreci na boku jakieś lody i boji sie konkurencji

Offline barrt

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 3
PYTANIE
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 13, 2006, »
Co? :?: