Autor Wątek: Weryfikacja wpisu do ksiąg i przegląd koni-Którą klasę wybrać ?  (Przeczytany 2631 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mona

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 67
Witam
Jestem nowa na tym forum i to mój pierwszy post.  Od września tego roku pracuję w archiwum zakładowym gminy i podlegam Rozporządzeniu z 18 stycznia 2011 roku. Mam problem z wyborem odpowiedniej klasy dla pisma dot: weryfikacji wpisy do ksiąg koni oraz przeglądu ogierów, klaczy. W sumie w piśmie można znaleźć info: jak ma wyglądać przegląd, jakie konie na przegląd przyprowadzić, co jest podstawą do wydania paszportu koniowi, warunki wpisu do rejestru

Mam do wyboru :
6140 Ochrona zwierząt gospodarskich i domowych ( szczegóły klasy - między innymi informacje o zasadach hodowli zwierząt, zapobieganie bezdomności, rejestr psów agresywnych,odbieranie zwierząt właścicielom ( mi najbardziej pasuje)
6141 Informacje o posiadaczach i hodowcach zwierząt podlegających ochronie  ( miedzy innymi rejestr posiadaczy, wnioski o wpis do rejestru, zaświadczenia o wpisie do rejestru

Jest jeszcze coś takiego 6143 Profilaktyka weterynaryjna i upowszechnianie higieny pozyskiwania produktów zwierzęcych ( osobiście mi nie pasuje ale mogę się mylić)

Jakie jest Wasze zdanie?
Pozdrawiam

Offline EwelinaP

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 392
  • Płeć: Kobieta
Odp: Weryfikacja wpisu do ksiąg i przegląd koni-Którą klasę wybrać ?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2015, »
Patrząc na rubrykę "uwagi", to zdecydowanie pasuje 6140.

Offline Mona

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 67
Odp: Weryfikacja wpisu do ksiąg i przegląd koni-Którą klasę wybrać ?
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2015, »
bardzo dziękuję za odpowiedź

pozdrawiam