Autor Wątek: Brak w RWA symbolu klasyfikacyjnego 3035 " Sprawozdania roczne .......  (Przeczytany 3174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
W JWRA dla Starostw nie ma symbolu klasyfikacyjnego 3035.  W wykazie dla gmin jest symbol 3035- kat. A , " Sprawozdanie roczne, bilans i analizy z wykonania budżetu ".

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Przepraszam- miałem zapisany w zakładce RWA  jeszcze w 2011r, w którym to nie było teczki 3035, sprawdziłem jest, czyli zostało uaktualnione, więc temat nieaktualny.

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Nie ma to jak szybka odpowiedź :)
A swoją drogą, to szykuje się nowelizacja rozporządzenia z 18.11.2011 r. Prace trwają...

Offline Robert2000

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 286
A może coś więcej na temat tej nowelizacji ...

Offline Aleksander81

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
Druk 2676 mówi nam o nowelizacji ustawy o narodowym zasobie archiwalnym .... (przed zmianami z sejmu i senatu) oraz nowelizację dwóch rozporządzeń
-w sprawie klasyfikowania i kwalifikowania dokumentacji, przekazywania materiałów archiwalnych do archiwów państwowych i brakowania dokumentacji niearchiwalnej
-w sprawie warunków i trybu przekazywania do archiwów państwowych materiałów archiwalnych tworzących ewidencjonowany niepaństwowy zasób archiwalny

Należy pamiętać że to dopiero są projekty tych rozporządzeń
Pozdrawiam W.

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Do Aleksander81- ten temat ( Projekt rozporz. MKiDN ) to poruszany jest tutaj:

http://www.ifar.pl/index.php/topic,2844.0.html

Offline Aleksander81

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Mężczyzna
Do stany
to Robert 2000 chciał coś więcej na temat nowelizacji rozporządzenia więc podałem w jaki sposób może coś na ten temat szukać
Pozdrawiam W.