Autor Wątek: Studia podyplomowe w zakresie archiwistyki i zarządzania dokumentacją - UMK  (Przeczytany 1574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robert

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Mężczyzna
Wydział Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu serdecznie zaprasza na studia podyplomowe w zakresie archiwistyki i zarządzania dokumentacją przeznaczone są dla absolwentów studiów I i II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich uczelni i  kierunków (poza kierunkiem archiwistyka i zarządzanie dokumentacją w UMK), którzy pragną zdobyć wykształcenie w zakresie postępowania z dokumentacją we wszystkich działających współcześnie instytucjach.

Oferta skierowana jest także do niemających przygotowania zawodowego pracowników wszystkich rodzajów archiwów historycznych, osoby zatrudnione w działach rękopisów bibliotek naukowych oraz zajmujące się materiałami archiwalnymi w muzeach, którzy kończąc nasze studia zdobędą wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne pozwalające im lepiej wykonywać obowiązki zawodowe.

Wydział zaprasza również osoby pracujące w kancelaryjnych, sekretariatach, archiwach zakładowych i składnicach akt różnych instytucji, nie tylko urzędów gdyż zdobyta wiedza z zakresu współczesnej biurowości zapewne  uzupełni ich przygotowanie o podstawowe zagadnienia kancelaryjno-archiwalne.

Także absolwenci studiów I i II st. którzy wciąż szukają swej zawodowej drogi mają możliwość zdobycia konkretnego i atrakcyjnego zawodu.

Propozycja skierowana jest również do firm outsourcingowych świadczących usługi w sektorze back-office, gdyż wiedza zdobyta w trakcie studiów wzbogaci niewątpliwie praktyczne umiejętności pracowników.

Więcej szczegółów w załączniku.