Autor Wątek: uposażenie archiwisty  (Przeczytany 2745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalon

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 95
uposażenie archiwisty
« dnia: Lipiec 10, 2014, »
mam pytanie,
mam dwa archiwa zakładowe, jedno na miejscu w urzędzie drugie w innej miejscowości/2 magazyn/, mam podać ile potrzebuje fartuchów i rękawiczek ochronnych. Podałam fartuch do az na miejscu i do drugiego magazynu podobnie z rękawiczkami, zapytano mnie na jakiej podstawie pisze 2 fartuchy, banał ale to ze dwa magazyny mam nie przemawia!
podpowiedzcie czym mogę się jeszcze podeprzeć, bo moja odp nie zadowala biurokratów;) ;) ??? ;)

Offline MarcinP

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 588
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: uposażenie archiwisty
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2014, »
No cóż... potrzeba dwóch fartuchów w dwóch różnych oddalonych od siebie magazynach wydaje się logiczna. Ale chyba nie masz wpisane w zakres obowiązków noszenie fartuchów z magazynu pierwszego do drugiego?

Offline kalon

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: uposażenie archiwisty
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2014, »
Już drabinę ze sobą woziłam, więc uznali, że jak radzę sobie z takimi gabarytami, to fartuch i rękawiczki "pikuś:)" ;D

Offline kalon

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 95
Odp: uposażenie archiwisty
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2014, »
Ależ mam atut  ???jak mogłam przegapić mam zarządzenie, że nasz urząd ma archiwum wielozakładowe, drugi magazyn to głównie dokumentacja jednostek podległych :D ;D
Może tym cos wskóram:)

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: uposażenie archiwisty
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2014, »
Tylko dwa fartuchy na dwa archiwa, a co z fartuchami na zmianę? Przecież fartuchy się brudzą i kiedy jeden komplet idzie do prania trzeba mieć drugi.