Autor Wątek: współpraca między komórkami  (Przeczytany 10418 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: współpraca między komórkami
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2013, »
Do EWY
Cytuj
Oczywiście że nie, zwłaszcza jak piszemy kolejne pismo w sprawie   to wtedy używamy znaku już nadanego sprawie, a nie każdorazowo nadajemy nowy znak sprawy.
Czytaj proszę Ewo uważnie,  ja wcale nie piszę o nadawaniu kolejnych numerów pismom w jednej sprawie ,tylko pytam ,czy używanie znaku w korespondencji jest ,czy nie jest nadaniem znaku  sprawie, wiadomo że jest, bo każdej korespondencji choćby w jednej sprawie niezależnie na jakim etapie sie znajduje,może jest to kolejne 10 pismo, został kiedyś  nadany znak.

Ewa33

  • Gość
Odp: współpraca między komórkami
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 20, 2013, »
Rozumiem że dziś upał, ale proszę by stany przeczytał najpierw pytanie które zadał. Przeczytał to co napisał, a nie to co myślał że napisał  ;D a napisał "czy używanie znaku w korespondencji, to nie nadawanie znaku sprawie?"
Wyjaśniam więc, że używanie znaku w korespondencji to oznaczanie tej korespondencji znakiem sprawy wcześniej nadanym sprawie, zarejestrowanej w spisie spraw

No i proponuję po pracy chłodny napój  :D

Offline stany

  • archiwista
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: współpraca między komórkami
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 21, 2013, »
Nie chciałem Cię Ewo urazić i uważam ,że nie moje słowa nie są rażące,ale z Twojej strony....  dodam, że u nas  nie ma upału, tylko w Twoim rejonie jet upał, bo dalej nieuważnie czytasz, przecież napisałem to co Ty odpisujesz.

Offline Jarek

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1749
  • archiwista zakładowy a nie żaden kustosz
Odp: współpraca między komórkami
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 21, 2013, »
Zamykam wątek, sądzę że wyjaśniliśmy już wszystko co było do wyjaśnienia jeśli chodzi o zapytanie asiaszg. Resztę roztrząśniemy przy najbliższej okazji przy zimnych napojach  ;D
Jarek Orszulak