Autor Wątek: Archiwista zakładowy - ankieta badawcza  (Przeczytany 2320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andp

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 2
Archiwista zakładowy - ankieta badawcza
« dnia: Marzec 29, 2013, »
Ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, na początku chciałem powitać wszystkich :)

Jestem współautorem ankiety dotyczącej zawodu archiwisty zakładowego. Badania te są częścią projektu ?Rozwijanie zbioru krajowych standardów kompetencji zawodowych wymaganych przez pracodawców? wykonywanego na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

 Celem tego projektu jest przygotowanie nowych zasobów informacji zawodoznawczych, dla poprawienia jakości i skuteczności usług rynku pracy oraz lepszego dostosowania oferty edukacyjnej do jego potrzeb. W jego ramach planowane jest opracowanie 300 opisów standardów kompetencji zawodowych i wprowadzenie ich do bazy danych www.kwalifikacje.praca.gov.pl Więcej informacji o projekcie znaleźć można na stronie http://standardykompetencji.pl/index.html

 Niestety nasz zespół długo musiał oczekiwać na zatwierdzenie wzoru ankiety i obecnie niewiele czasu zostało na przeprowadzenie badań. Dlatego też chciałbym spytać się czy wśród forumowiczów są może osoby pracujące w archiwach zakładowych, które chciałyby pomóc i rozwiązać ankietę? Jej zrobienie nie powinno zająć więcej niż 15-20 minut. Za to informacje o instytucjach biorących udział w badaniach zostaną ujęte w publikacjach powstałych po zakończeniu projektu, planowane jest również przekazanie uczestnikom certyfikatów potwierdzających ten udział.

 Jeśli ktoś byłby zainteresowany poprosiłbym o wiadomość w tym temacie, na priv bądź też mailowo - andrzej.pielat@uni.lodz.pl Postaram się niezwłocznie podesłać kwestionariusz ankiety.
 Z góry dziękuję

Ps. Niestety, ze względu na to, że proces rejestracji na forum wymaga zatwierdzenia przez administratora, na którą trzeba było poczekać, mogę napisać tą wiadomość dopiero teraz, w okresie świątecznym. (O powodach zajętości administratora czytałem w innym temacie, dziękuję więc, że mimo licznych nowych obowiązków znalazł moment na aktywacje konta :) ) Nie mamy już wiele czasu do zakończenia etapu zbierania ankiet, ale zależy nam na pozyskaniu opinii od jak największej grupy archiwistów, jeśli ktoś znalazłby więc chwilkę będziemy niezmiernie wdzięczni.

Offline andp

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 2
Odp: Archiwista zakładowy - ankieta badawcza
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2013, »
Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w badaniach.
Jednocześnie chciałem poinformować, że musieliśmy już zakończyć etap zbierania ankiet.