Internetowe Forum Archiwalne > Na temat iFAR

problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków

(1/2) > >>

sirsilis:
Mam problem taki ze musze dwukrotnie sie logowac na forum ( za 1 razem mnie nie loguje) nie wiem dlaczego Mam Mozile firefox 1.5 Na innych forach ktore odwiedzam nie mam tego problemu :/ pozatym usmieszki mi nie dzialaja Taki maly drobiazg ale jednak :([/url]

Rafał Rufus Magryś:
Witaj,

 "Problem" z logowaniem wynika z ustawionych zabezpieczeń -podwójne logowanie zapobiega przed działaniem automatów spamujących.
 Co do uśmieszków: :D :)  :( :oops: :?: :arrow:
Proponuję wyłaczenie BBCode w opcjach postu a jesli to nie pomoze zapisywanie emotikonów między dwom znakami ":" czyli :emotikon: czyli :?: ... Standardowe emotikony: usmieszek, oko, smutek powinny działać przy standardowej kombinacji znaków: smutek= : ( (bez spacji)...

Pozdrawiam


P.S. W najnowszej wersji mechanizmu forum bedzie poprawione sporo kwestii zwiazanych z bezpieczeństwem (wg zapowiedzi twórców) więc może zrezygnuję z tego mechanizmu...

sirsilis:
dzieki za odpowiedz BBCode mam wylaczone ale mam tez wlaczona opcje: wylacz usmieszki w tym poscie :roll:

Wojciech Woźniak:
Witam
Mam dziwaczny problem: przed zalogowaniem widzę wszytskie posty w temacie Archiwizacja materiałów cyfrowych... a po zalogowaniu znikają posty wpisane po godz. 12.30 (piątek 3 II 2006)- nie widzę dwóch ostatnich postów. :shock:  I nawet odpowiedzieć nie mogę.

Wojciech Woźniak:
... a właściwie to nie widzę postów w tym temacie od wpisu z 2 II 2006 z godz. 9.40. Co więcej dostałem powiadomienie na maila, o nowym poscie z linkiem, który mnie wysłał do komunikatu, że strona o podanym adresie nie istnieje :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej