Autor Wątek: problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków  (Przeczytany 6506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sirsilis

  • archiwa_2.5
  • st. kustosz(ka)
  • *
  • Wiadomości: 998
  • Płeć: Mężczyzna
problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków
« dnia: Grudzień 15, 2005, »
Mam problem taki ze musze dwukrotnie sie logowac na forum ( za 1 razem mnie nie loguje) nie wiem dlaczego Mam Mozile firefox 1.5 Na innych forach ktore odwiedzam nie mam tego problemu :/ pozatym usmieszki mi nie dzialaja Taki maly drobiazg ale jednak :([/url]

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
nie problem...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2005, »
Witaj,

 "Problem" z logowaniem wynika z ustawionych zabezpieczeń -podwójne logowanie zapobiega przed działaniem automatów spamujących.
 Co do uśmieszków: :D :)  :( :oops: :?: :arrow:
Proponuję wyłaczenie BBCode w opcjach postu a jesli to nie pomoze zapisywanie emotikonów między dwom znakami ":" czyli :emotikon: czyli :?: ... Standardowe emotikony: usmieszek, oko, smutek powinny działać przy standardowej kombinacji znaków: smutek= : ( (bez spacji)...

Pozdrawiam


P.S. W najnowszej wersji mechanizmu forum bedzie poprawione sporo kwestii zwiazanych z bezpieczeństwem (wg zapowiedzi twórców) więc może zrezygnuję z tego mechanizmu...
Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline sirsilis

  • archiwa_2.5
  • st. kustosz(ka)
  • *
  • Wiadomości: 998
  • Płeć: Mężczyzna
problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2005, »
dzieki za odpowiedz BBCode mam wylaczone ale mam tez wlaczona opcje: wylacz usmieszki w tym poscie :roll:

Offline Wojciech Woźniak

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1132
problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2006, »
Witam
Mam dziwaczny problem: przed zalogowaniem widzę wszytskie posty w temacie Archiwizacja materiałów cyfrowych... a po zalogowaniu znikają posty wpisane po godz. 12.30 (piątek 3 II 2006)- nie widzę dwóch ostatnich postów. :shock:  I nawet odpowiedzieć nie mogę.
Sometimes you eat the bear
and sometimes the bear eats you

Offline Wojciech Woźniak

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1132
problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2006, »
... a właściwie to nie widzę postów w tym temacie od wpisu z 2 II 2006 z godz. 9.40. Co więcej dostałem powiadomienie na maila, o nowym poscie z linkiem, który mnie wysłał do komunikatu, że strona o podanym adresie nie istnieje :(
Sometimes you eat the bear
and sometimes the bear eats you

Offline Wojciech Woźniak

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1132
problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2006, »
a co ciekawe, gdy sie wyloguję nie zobczę tego postu i tych wpisanych powyżej, ale za to zobacze ostatani post pana Schmidta, którego teraz (po zalogowaniu nie widzę). Obawiam się, że tych postow też nikt nie widzi :cry:
Sometimes you eat the bear
and sometimes the bear eats you

Offline Marek Gieroń

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
problemy z logowanie i stosowaniem uśmieszków
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2006, »
Nie działa "znajdz posty od ostatniej wizyty". Jakiś czas nie zaglądałem i spodziewałem się kilku.. set. Wyświetlił się komunikat "Brak postów spełniających kryteria".
"Kto podziela ten pogląd proszę o atak histerii. Start!"