Autor Wątek: XV Ogólnopolski Zjazd Studenów Archiwistyki w Toruniu  (Przeczytany 1850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hadrian

  • archiwa_2.5
  • słuchacz(ka)
  • *
  • Wiadomości: 19

Studenckie Koło Naukowe Archiwistów przy UMK
Instytut Historii i Archiwistyki UMK
ul. W. Bojarskiego 1, 87-100 Toruń


Drogie Koleżanki! Drodzy Koledzy!
W tym roku już po raz piętnasty odbędzie się Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistyki. Zapoczątkowany w Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika na tegoroczny ?mały jubileusz? zjazd ponownie powraca do miejsca powstania, a zaszczyt jego organizacji ma Studenckie Koło Naukowe Archiwistów przy UMK.

Tegoroczny zjazd obradował będzie pod hasłem ?Od pergaminu do blu-raya?. Mamy nadzieję, że spotkanie pod takim hasłem wytyczy nowe sposoby wejścia archiwistyki w przyszłość, wraz z nieustającą pamięcią o jej bogatej przeszłości. Mamy nadzieję, że dzięki temu każdy z was znajdzie dla siebie miejsce w jednym z przygotowanych przez nas paneli.
Z tego powodu Studenckie Koło Naukowe Archiwistów przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika serdecznie zaprasza Studentów Archiwistyki z całej Polski do wzięcia czynnego udziału w XV Ogólnopolskim Zjeździe Studentów Archiwistyki, który odbędzie się w dniach 10-12 kwietnia 2013 roku w Toruniu.
Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną w terminie do 15 lutego 2013 roku pod adresem: XVOZSA@wp.pl. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z abstraktem. O zakwalifikowaniu referatu referenci zostaną poinformowaniu drogą elektroniczną do dnia 17 lutego 2013 roku. Przewidywany czas dla referentów zgodnie z tradycją zjazdu wynosi 15 minut. Po każdych 4 referatach planowany jest czas na 30 minutową dyskusję. Moderatorzy sekcji mają prawo przedłużyć bądź skrócić czas dyskusji.

Opłata konferencyjna wynosi 60 zł i obejmuje 2 noclegi, bankiet i obiady. Numer konta na które należy dokonać wpłaty podany zostanie referentom wraz z informacją o zakwalifikowaniu na zjazd ich wystąpień. Wpłaty należy dokonać najpóźniej do 15 marca 2013 roku.
Dla ułatwienia kontaktu uruchomiliśmy stronę internetową pod adresem: http://www.xvozsa.umk.pl/. Mamy także swój profil na serwisie społecznościowym Facebook. Znajdować się tam będą szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń, paneli, noclegów, wyżywienia, terminów, etc. Wszystkie pytania dotyczące XV OZSA prosimy kierować na adres mailowy: XVOZSA@wp.pl
Komitet Organizacyjny