Autor Wątek: Dokumenty z 1998 roku  (Przeczytany 765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mafi

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 2
Dokumenty z 1998 roku
« dnia: Sierpień 13, 2020, »
Witam serdecznie, jestem początkujący, archiwistą, proszę o wyrozumiałość :)
Pracuję w UG i ostatnio "odnalazła" się u jednej z pracownic teczka z 1998 roku dotycząca przeprowadzenia konkursu na stanowisko dyrektora szkoły. Pisma sygnowane są numerem 1445. Dokopałam się do JRWA z 1990 roku, i owszem jest taki symbol, ale nie ma przy nim ani nazwy teczki ani kategorii archiwalnej.
Proszę o poradę jak właściwie opisać tą teczkę przy archiwizacji. Zawiera koperty ze zgłoszeniami na konkurs oraz protokoły z posiedzeń komisji. Aktualnie dokumenty z komisji umieściłabym w 111 (kat. A), dokumentacją osobową do akt osobowych, a pozostałe w 2111 (B5). Czy mogę na teczce napisać 1445 chociaż nie mam hasa di tego symbolu?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Offline agapoli89

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 17
Odp: Dokumenty z 1998 roku
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2020, »
A czy żaden inny symbol ze starego JRWA nie pasuje do opisu teczki? Jeśli nie to ja chyba zostawiłabym teczkę bez symbolu, a jedynie przypisała kategorię A, ale może wypowie się ktoś z większym doświadczeniem, chociaż wydaje mi się, że podobne wątki były już poruszane :)

Melecjusz

  • Gość
Odp: Dokumenty z 1998 roku
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2020, »
Mógłbym prosić o ten wykaz w formie linku albo w jakiekolwiek innej postaci bo sam będę miał styczność niedługo z dokumentacją z podobnych lat i na pewno mi się przyda.
Pozdrawiam serdecznie.