Internetowe Forum Archiwalne > Na temat iFAR

VI Zjazd IFAR

(1/7) > >>

Rafał Rufus Magryś:
Szanowni Forumowicze,

Jak co roku chcemy zorganizować nasze spotkanie. W tym roku planujemy je zorganizować pod koniec listopada bo wszyscy czekamy na Zjazd we Wrocławiu.
Chciałbym też abyśmy tradycyjnie miejsce spotkania wybrali w drodze głosowania.
Na początku lipca będziemy mieli miejsce jednak już teraz myślmy o referatach jakie będziemy wygłaszać - ten temat będziemy finalizować zaraz we wrześniu.

Pozdrawiam,

Rafał

Anna Sobczak:
Bardzo się ciesze, że pojawił się ten komunikat! Zaczęłam się zastanawiać nad tematem. Myślę, że znowu przedstawię coś ze świata niemieckich archiwów. Może coś o najnowszej koncepcji cyfrowego archiwum, o którym właśnie się dowiedziałam. Ale najpierw nich zostanie wybrane miejsce obrad!

Kosmiczna Pudelka:
Może VI Powszechny Zjazd Archiwistów Polskich natchnie forumowiczów do napisania referatów na VI Zjazd IFAR? Dogonić przyszłość.... powodzenia!

Rafał Rufus Magryś:
Witajcie,

Tak więc nowy Zjazd odbędzie się w Opolu. Zaczniemy podejmować działania w celu uzyskania miejsca w tym wspaniałym mieście.
Zachęcam również do przesyłania propozycji wystąpień. Wiem, że rok jest napięty - i Zjazd w Australii i Zjazd we Wrocławiu ale wszak wiemy, że tematów nam nie zabraknie :)...

Zatem przysyłajcie tematy!!!

Pozdrawiam,

Rafał


P.S. Wkrótce w Archiwiście Polskim ukażą się pierwsze publikacje będące pokłosiem zeszłorocznego Zjazdu :)

Rafał Rufus Magryś:
Szanowni,

I jak z referatami? :)... Wrócę do tematu po Wrocławiu bo chyba teraz wszyscy myślimy o tym Zjeździe. W połowie września poinformuję Was o dokładnym terminie IFAR.

Pozdrawiam,

Rafał

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej