Autor Wątek: Jaki numer teczki?  (Przeczytany 4445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mała

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
Jaki numer teczki?
« dnia: Maj 20, 2012, »
Jaki numer teczki stosujecie Państwo w gminie dla dokumentacji związanej z konkursami ofert na realizację zadań z zakresu sportu?

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2012, »
Ja w prawdzie nie pracuję w urzędzie gminy/miasta ale o ilę się orientuję konkursy te prowadzone sa w oparciu o prawo zamówień publicznych i jako takie powinny byc klasyfikowane.
Tak więc dokumentacja - 271, umowy - 272

Offline Mała

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2012, »
Konkursy przeprowadzane są na podstawie ustawy o sporcie.

Offline Mała

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2012, »
A dotacje udzielane są na podstawie ustawy o finansach publicznych

Offline szycha

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2012, »
Konkursy przeprowadzane są na podstawie ustawy o sporcie.

ale do jakiejś teczki trzeba tą dokumentacje zaszeregować

Offline Rovan

  • st. kustosz(ka)
  • ******
  • Wiadomości: 1214
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2012, »
Ustawa o sporcie w kwestii otwartych konkursów ofert na realizacje zadań z zakresu sportu odsyła do ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, wydaje się zatem, że właściwą klasą dla tych konkursów będzie 524 - "Otwarte konkursy ofert w zakresie działalności pożytku publicznego".

Offline niki0

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 27
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2017, »
podnoszę temat.
symbol 524  - Otwarte konkursy ofert w zakresie działalności pożytku publicznego rozumiem, że można pod niego podpiąć i konkursy z zakresu sportu jak i kultury?

A jak symbol dla konkursów z zakresu kultury i z zakresu sportu zastosować  z instrukcji z 1999 r. dla gimn znowelizowany w 2003 r.  ??


Offline paco1987

  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 19, 2017, »
podnoszę temat.
symbol 524  - Otwarte konkursy ofert w zakresie działalności pożytku publicznego rozumiem, że można pod niego podpiąć i konkursy z zakresu sportu jak i kultury?

A jak symbol dla konkursów z zakresu kultury i z zakresu sportu zastosować  z instrukcji z 1999 r. dla gimn znowelizowany w 2003 r.  ??
Wczoraj klasyfikowałem takie akta z lat 2007-2010. Autor akt wskazał mi, 3023 Rozliczanie subwencji ogólnej i dotacji celowych. Ale nie mam pewności że to jest ok.

Offline niki0

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 27
Odp: Jaki numer teczki?
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2017, »
U mnie była sugestia że pod 4120 - WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE KULTURY FIZYCZNEJ I SPORTU Z INNYMI SAMORZĄDAMI, ZWIĄZKAMI I ORGANIZACJAMI SPORTOWYMI
do ofert z zakresu sportu może i ok. Ale do kultury już tak nie bardzo, jakieś pojedyncze pisma z kultury miały 4010 - PLANY I PROGRAMY UPOWSZECHNIANIA KULTURY .