Autor Wątek: gdzie znaleźć dokumenty pracy z lat 50-tych  (Przeczytany 4609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grazyna

  • Gość
gdzie znaleźć dokumenty pracy z lat 50-tych
« dnia: Listopad 09, 2005, »
poszukuję śladu dokumentacji o zatrudnieniu w latach 1956-1960 w ośrodku zdrowia w Brzezinach śląskich k/Piekar śl. bardzo proszę o jakąkolwiek informację, gdzie tego szukać. bardzo proszę o informację na e-mail g.pietrucha@neostrada.pl

Anonymous

  • Gość
gdzie znaleźć dokumenty pracy z lat 50-tych
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2005, »
jeśli ten ośrodek istnieje, to tam trzeba szukać, jeśli się sprywatyzował to akta poszły gdzieś na przechowanie, pewnie do urzędu gminy. Natomiast z tych lat i tak nie będzie najprawdopodobniej dokumentacji płacowej, a jeśli ta osoba która tam pracowała przeniosła się potem do innej pracy to też najpewniej z aktami osobowymi.
J.

Offline kobong

  • słuchacz(ka)
  • Wiadomości: 16
gdzie znaleźć dokumenty pracy z lat 50-tych
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2005, »
Dzwonić na miejsce do Ośrodka Zdrowia, jeśli nie istnieje to do Urzędu Gminy. Jeśli tam nic nie wiedzą i nie potrafią podpowiedzieć totrzeba szukać w domu wszelkich dokumentów, wpisów (w dowodzie osobistym, legitymacji ubezpieczeniowej) dotyczących zatrudnienia w tym okresie. Przydali by się jeszcze świadkowie, którzy pracowali w tamtym okresie w Ośrodku Zdrowia (świadkowie składają oświadczenia na specjalnych ZUSowskich druków). I to wszystko do należy złożyć do organu emerytalnego. Jeśli nie uzna tego okresu za trudnienia , zawsze można odwołać się od decyzji w ciągu 30 dni do Sądu Pracy.
 :P
POZDR!
ello!