Autor Wątek: Porządki na forum  (Przeczytany 6232 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bolek

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 628
  • Płeć: Mężczyzna
Porządki na forum
« dnia: Sierpień 02, 2009, »
Mam propozycję do administratora, aby zastanowił się na uporządkowaniem trochę tego forum. M.in. chodzi mi o martwe konta. Moja propozycja jest taka aby konta takie z których nie napisano ani jednej wiadomości były automatycznie likwidowane np. po upływie 3 miesięcy od rejestracji. Ponadto likwidacji powinny konta które również nie są już użytkowane (zostały porzucone) i tu dałbym propozycję np. 1 roku. Może jest to posunięcie radykalne ale sądzę, ze potrzebne. Administratorzy niektórych forów tak robią.
pzdr.
prawy obrońca lewego słupka

Offline Rafał Rufus Magryś

  • Administrator
  • st. kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 1503
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porządki na forum
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 02, 2009, »
Witam,

 Emmmm... a w jakim celu? To nie jest forum gdzie dziennie jest 300 postów a tyle samo użytkowników się rejestruje. Likwidacja kont jest wtedy potrzebna bo forum rośnie do niebotycznych rozmiarów, natomiast u nas użytkownicy logują się na konto w razie potrzeby czasem właśnie raz na dwa lata i wtedy np.: zadają pytania.

Pozdrawiam,

Rafał "Rufus" Magryś
...patience is a virtue...

Offline Bolek

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 628
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porządki na forum
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 02, 2009, »
OK. Skoro uważasz, że nie ma takiej potrzeby to nie nalegam. Poddałem tylko propozycję gwoli rozważenia.
pzdr.
prawy obrońca lewego słupka

Offline Bolek

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 628
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porządki na forum
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 01, 2010, »
Zróbcie jakiś porządek bo problematyka dotycząca Archiwów Zakładowych obecna jest także w Metodyce Archiwalnej
prawy obrońca lewego słupka

Offline Bolek

  • kustosz(ka)
  • *****
  • Wiadomości: 628
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Porządki na forum
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2016, »
Proszę o przeniesienie wątku:
Publikowane normatywy kancelaryjno-archiwalne z działu Metodyka archiwalna do działu Archiwum zakładowe
prawy obrońca lewego słupka

Offline Marcin Kapała

  • archiwa_2.5
  • młodszy(a) archiwista(ka)
  • *
  • Wiadomości: 214
  • Płeć: Mężczyzna
  • lord of the files
Odp: Porządki na forum
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 14, 2016, »
Część wątków będzie na styku metodyki archiwalnej i archiwum zakładowego. Dzieje się tak, bo te wątki najczęściej dotyczą kształtowania zasobu archiwalnego. Zachęcam do wzięcia udziału w ankiecie na temat utworzenia osobnego działu Kształtowania zasobu archiwalnego.

http://www.ifar.pl/index.php/topic,3024.0.html